INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

21:18 | sobota | 21.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Hallo, co ja podpisuje? Filmik z Białego Domu w którym rolę główną gra prezydent Serbii, jest hitem internetu!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 maja

To był mecz! 

Niedziela, 21 maja 1961 r. Każdy mecz Polski ze Związkiem Radzieckim to nie był mecz. To była „wojna”! Każde zwycięstwo smakowało po tysiąckroć. Tak było...

Koniecznie przeczytaj

Cały świat zobaczył moment podpisywania przez prezydenta Serbii porozumienia, zawartego z premierem Kosowa Avdullahem Hati, w obecności prezydenta USA.

W momencie, kiedy się to działo, przed złożeniem podpisu prezydenta Serbii, zabrał głos prezydent Donald Trump. Amerykański przywódca poinformował, że niebawem ambasady obu państw, mieszczące się w Tel Awiwie, zostaną przeniesione do Jerozolimy.

- reklama -

Słowa prezydenta Trumpa wprawiły Vucica w osłupienie. Zaskoczony serbski prezydent zaczął przeglądać podpisywany dokument, popatrzył nerwowo na swoich współpracowników i w końcu wykonał gest, jakby chciał złapać się za głowę, który ostatecznie zakończył poprawieniem włosów. Wszystko zostało nagrane.

Film zamieszczony został na Twitterze i natychmiast zyskał ogromną popularność. Media amerykańskie zauważyły przy tej okazji, że Donald Trump mówiąc o premierze Kosowa Avdullahu Hati nazwał go prezydentem.

Źródło:onet.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x