INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:59 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tysiące ludzi protestowało w Warszawie! Mówią nie restrykcjom koronawirusowym i szczepionkom

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Kilka tysięcy osób wyszło w sobotę w samo południe na ulice Warszawy, aby protestować przeciwko obostrzeniom związanym z koronawirusem i szczepieniom. Protest zorganizowani przedstawiciele stowarzyszenia STOP NOP.

Po licznych protestach w Europie po raz kolejny czas na Polskę! Nie pozwólmy na kolejny lockdown, który prawdopodobnie planowany jest na 18 września. Dość dyktatury, reżimu i niszczenia gospodarki – piszą organizatorzy wydarzenia na Facebooku.

- reklama -

Poza niedopuszczeniem do ponownego lockdownu, uczestnicy protestu twierdzą też, że przez wprowadzony w wielu miejscach obowiązek noszenia masek ochronnych, polski rząd odbiera obywatelom przysługujące im wolności i prawa.

Koniec z odbieraniem wolności przez rozporządzenia, które są niezgodne z prawem i łamią konstytucję. Szumowski podał się dymisji, ale to nie wszystko. Szumowski musi zostać rozliczony i odpowiedzieć za swoje czyny – dodają organizatorzy.

Kiedy marsz ruszył, skandowano m.in. “Maseczki to tresura”, “Zrzućcie kagańce” i “Włącz myślenie – Zdejmij maskę” oraz “WHO – samo zło”, “COVID to oszustwo”, “Rząd pod sąd”.

- reklama -

W sieci pojawił się zapis wydarzenia:

Publiée par Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP sur Samedi 12 septembre 2020

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx