INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

21:48 | poniedziałek | 27.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Skandal na lotnisku Chopina! Grupa Żydów tańczyła i śpiewała łamiąc obostrzenia WIDEO

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

19 kwietnia, czyli w dzień 78. rocznicy Powstania w getcie warszawskim, około stuosobowa grupa Żydów, zgromadziła się w hali terminala Lotniska Chopina, gdzie tańczono i śpiewano, łamiąc tym samym obostrzenia epidemiczne.

W sieci pojawiło się nagranie z tego wydarzenia:

– Potwierdzam, że nagranie zostało wykonane na lotnisku Chopina w Warszawie – powiedział w rozmowie z polsatnews.pl rzecznik lotniska Piotr Rudzki. 


– To jest grupa, która podróżowała przez Warszawę tranzytem. Podróżowali wielką grupą, długodystansowym lotem. Na lotnisku przebywali bardzo krótko, nie przekraczali polskiej granicy – doprecyzował Rudzki. 


Rzecznik dodał, że na lotnisku pojawił się komunikat dźwiękowy dotyczący konieczności stosowania się do obostrzeń. Wskazał, że władze lotniska zrobią wszystko, aby więcej nie doszło do tego typu sytuacji.

Źródło: Polsat News

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sejmiki kapitulują pod naciskiem Brukseli! Zmiany w uchwałach „anty-LGBT”

Sejmiki województw lubelskiego i świętokrzyskiego oraz podkarpackiego, wycofują z tzw. uchwał anty-LGBT, fragmenty, których nie akceptuje Bruksela. Komisja Europejska domaga...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x