INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:28 | piątek | 24.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Nowa hipoteza na temat ucieczki Jaworka! Ukrywa się w Warszawie?

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

24 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Wciąż trwają poszukiwania Jacka Jaworka, mordercy z Borowca pod Częstochową, który zabił swojego brata, bratową oraz ich syna. Policja wyznaczyła nawet nagrodę w wysokości 20 tys. złotych, za informację mogące pomóc ująć sprawcę.

W ostatnim czasie pojawia się wiele informacji na temat Jaworka. Mieszkańcy okolic Borowca mieli widzieć mężczyznę, o czym poinformowano policję.

- reklama -

Służby apelują do mieszkańców okolic Koniecpola, aby nie wchodzili do lasów.

Według najnowszych teorii, Jaworek mógł wyjechać do dużego miasta, gdzie będzie miał zapewnioną anonimowość. Mógł zmienić wygląd i ubiór.

Na pewno czas, jaki upływa, jest na korzyść uciekającego. Świadczy to, że mógł się przygotować do zabójstwa i ucieczki. Na pewno policjanci sprawdzają wszelkie okoliczności i ustalenia. Kluczowe są kontakty poszukiwanego oraz środki techniki operacyjnej. Jest też hipoteza, że mógł popełnić gdzieś w lesie samobójstwo – mówi w rozmowie z dziennikiem „Super Express” były policjant i rzecznik ABW Maciej Korczyński.

- reklama -

I dodaje:

Długi okres ukrywania się zawsze powoduje, że prędzej czy później musimy “wyjść do ludzi”. Łatwiej to uczynić w dużej aglomeracji albo uciec za granicę. Taka Warszawa wydaje się idealnym miejscem, gdzie każdy żyje swoim życiem. Tutaj o anonimowość jest bardzo łatwo. Zmieniając swój wygląd i ubrania łatwiej jest wtopić się w tłum. Jeśli przygotowywał się do ucieczki to ma swój plan – stwierdził ekspert w rozmowie z “Super Expresem”.


Źródło: Super Express

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Tylko jego brakowało!

Rosja to jednak stan umysłu. Odbudowując imperialną potęgę postanowiła odwołać się do swego najbardziej znanego przywódcy - Józefa Wissarionowicza....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx