INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:35 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

UWAGA! Nowy, śmiercionośny narkotyk jest już w Polsce

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Proporcje 150:1

Wtorek, 27 czerwca 1581 r. Husaria była najlepszym wojskiem na świecie. Kircholm. Chocim. Wiedeń. Te nazwy znają wszyscy. A powinni znać jeszcze jedną. Mohylew. I...

Koniecznie przeczytaj

Główny Inspektor Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne w związku z wykryciem w Polsce bardzo niebezpiecznego narkotyku ETAZEN.

Środek należy do grupy opioidów i jest 60 razy mocniejszy od morfiny. Pierwszy raz zidentyfikowano go w Łodzi, gdzie rozprowadzany był, jako dopalacz w formie czystej substancji o wyglądzie szarego proszku.

- reklama -

Etazen może być też rozprowadzany, jako: tabletki, proszki ziołowe, plastyczne mieszanki, liquidy do palenia i areozole do nosa. Zażycie dopalacza zagraża życiu. GIS opisał objawy, jakie środek wywołuje: senność, splątanie, zaburzenia świadomości, zwężenie źrenic, zwolnienie czynności serca, obniżenie ciśnienia krwi, zagrażające życiu zaburzenia oddechowe włącznie z całkowitym jego zatrzymaniem.

W ramach pierwszej pomocy najważniejsze jest udrożnienie dróg oddechowych. Dla ratowania życia niezbędne jest podanie odtrutki.

Źródło:TVP.Info

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x