INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:05 | wtorek | 17.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Duda zawetuje Lex Czarnek?! Aktywiści LGBT otwierają szampana

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Kancelaria Andrzeja Dudy ma wątpliwości co do nowelizacji prawa oświatowego. Czy prezydent zawetuje blokadę dla pochodu środowisk LGBT do szkół?

Jak donosi „Rzeczpospolita” nowelizacja prawa oświatowego, nazywana potocznie Lex Czarnek, może zostać zablokowana przez Andrzeja Dudę. Kancelaria Prezydenta ma krytycznie odnosić się do nowelizacji prawa, które powstrzymać miało aktywność działaczy LGBT w szkołach.

- reklama -

Według dziennikarzy w przyszłym tygodniu ma się odbyć nawet spotkanie na linii Andrzej Duda – Przemysław Czarnek. Jak podaje RMF FM, Kancelaria Prezydenta nie jest zadowolona z obecnego kształtu przepisów zmian w prawie oświatowym – szczególnie nie zgadza się na większe uprawnienia kuratorów.

Kontrowersje budzi zwłaszcza to, że nadzór nad ich pracą sprawuje bezpośrednio minister edukacji i nauki.

– Chcemy, żeby minister wyjaśnił te rozwiązania, ale wielkiego antagonizmu nie ma – powiedział nieoficjalnie jeden ze współpracowników Dudy, ale na razie kancelaria nie deklaruje, jaka będzie decyzja prezydenta ws. Lex Czarnek.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
grom52
14.01.2022 20:58

Jeśli zablokuje to znaczy, że szykuje sobie stołek w euroburdelu lub w onz-cie i głęboko w ….. ma Polskę. Innego wytłumaczenia nie ma !!!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x