INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:53 | wtorek | 06.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Duda zawetuje Lex Czarnek?! Aktywiści LGBT otwierają szampana

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

6 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Kancelaria Andrzeja Dudy ma wątpliwości co do nowelizacji prawa oświatowego. Czy prezydent zawetuje blokadę dla pochodu środowisk LGBT do szkół?

Jak donosi „Rzeczpospolita” nowelizacja prawa oświatowego, nazywana potocznie Lex Czarnek, może zostać zablokowana przez Andrzeja Dudę. Kancelaria Prezydenta ma krytycznie odnosić się do nowelizacji prawa, które powstrzymać miało aktywność działaczy LGBT w szkołach.

- reklama -

Według dziennikarzy w przyszłym tygodniu ma się odbyć nawet spotkanie na linii Andrzej Duda – Przemysław Czarnek. Jak podaje RMF FM, Kancelaria Prezydenta nie jest zadowolona z obecnego kształtu przepisów zmian w prawie oświatowym – szczególnie nie zgadza się na większe uprawnienia kuratorów.

Kontrowersje budzi zwłaszcza to, że nadzór nad ich pracą sprawuje bezpośrednio minister edukacji i nauki.

– Chcemy, żeby minister wyjaśnił te rozwiązania, ale wielkiego antagonizmu nie ma – powiedział nieoficjalnie jeden ze współpracowników Dudy, ale na razie kancelaria nie deklaruje, jaka będzie decyzja prezydenta ws. Lex Czarnek.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
grom52
14.01.2022 20:58

Jeśli zablokuje to znaczy, że szykuje sobie stołek w euroburdelu lub w onz-cie i głęboko w ….. ma Polskę. Innego wytłumaczenia nie ma !!!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx