INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

21:49 | poniedziałek | 25.11.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

No menu items!
Więcej

    „Niemal połowa uczniów rozważa kwestie swojej tożsamości płciowej”. Polska pójdzie drogą Francji?

    Czas czytania: 2 min.

    Kartka z kalendarza polskiego

    25 listopada

    Jan Kazimierz w słuckim pasie

    20 listopada 1648 Chwalcie usta Pannę Marię!Już więcej nie wierzęAni w działa, ni w husarię,W zbroje, ni w pancerze.Za nic wszystkie mi potęgi,Wojsk ogromnych chmura,Za...

    Koniecznie przeczytaj

    Jérôme Brethomé z komisji ds. identyfikacji płciowej stowarzyszenia Contact 44 opowiedział o rozterkach uczniów we francuskich szkołach. Czy taki los czeka polskie dzieci?

    „Le Parisien” opublikował wywiad z Jérôme’m Brethemé z francuskiego stowarzyszenia Contact 44. Brethomé jest członkiem komisji ds. identyfikacji płciowej organizacji, która promuje „dialog między rodzicami, lesbijkami, gejami, osobami bi- i trans, ich rodzinami i przyjaciółmi”.

    - reklama -

    Przedstawiciel Contact 44 posiada akredytację kuratorium do działania w szkołach publicznych i pomocy uczniom w rozpoznawaniu uch „ukrytej tożsamości”. Brethemé twierdzi, że kwestie związane z tzw. „transidentyfiakcją” stają się wśród młodzieży bardzo popularne.

    Brethomé poskarżył się dziennikarzom na nowy okólnik ministerstwa edukacji, który wyznaczył w szkołach ramy możliwości zmiany sobie przez ucznia imienia z żeńskiego na męskie i odwrotnie. Nowy okólnik wymaga do zmiany imienia przez ucznia zgody obojga rodziców.

    Brethomé twierdzi, że niemal połowa uczniów rozważa kwestie swojej tożsamości płciowej. Idzie za tym coraz więcej próśb o zmianę imienia, ale i zmianę płci w aktach urodzenia.

    - reklama -

    Zdaniem Brethomé’a to walka jak o uznanie praw homoseksualistów. „Jesteśmy w kluczowym momencie, jesteśmy tam, gdzie byliśmy trzydzieści czy czterdzieści lat temu w kwestii homoseksualizmu” – przekonuje.

    Jego zdaniem transpłciowość jest bardziej złożona socjologicznie, ponieważ jest mniej intymna, niż orientacja seksualna, którą można zachować dla siebie.

    Źródło: Le Parisien

    Śledź nas na:

    Czytaj:

    Oglądaj:

    1 KOMENTARZ

    Subskrybuj
    Powiadom o

    1 Komentarz
    oceniany
    najnowszy najstarszy
    Wbudowane informacje zwrotne
    Zobacz wszystkie komentarze
    Ja 38 lat
    05.02.2022 13:10

    Tak wygląda właśnie mącenie dzieciom w głowach. Skoro jest taka opcja to dziecko chce to poznac, tak jak bawi się w rodzinę w mamusie i tatusia, policjanta, lekarza, księżniczke, króla, tak teraz ma nowy pomysl na zabawę- być innej płci.

    Moze zróbmy eksperyment i pozwólmy dzieciom zażywać SU stacje aktywne, alkohol. Zobaczymy jak to zadziała. ;)))

    Ostatnio edytowany 2 lat temu przez Ja 38 lat
    reklama spot_img

    Ostatnio dodane

    Ostatnie pożegnanie

    Słowa mają wielką moc. Na początku było przecież Słowo. Umiejętność posługiwania się słowami to wielka sztuka, dana nielicznym. Smutna...

    Przeczytaj jeszcze to!

    1
    0
    Podziel się z nami swoją opiniąx