INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:59 | piątek | 03.02.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ruski agent czy pożyteczny idiota? cz. III

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

3 lutego

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

Trwa medialna passa Radka Sikorskiego. Tym razem dołączyła do niego jego amerykańsko-żydowska połowica, która postanowiła zaatakować polską prawicę, przedstawiając swoje obsesje jako fakty.

Czy jest granica podłości, której nie przekroczy żydowsko-polskie stadło Applebaum-Sikorski? Patrząc na ich poczynania nasuwa się tylko jedna odpowiedź – nie ma.

- reklama -

Zaczął Radek Sikorski, który podziękował Stanom Zjednoczonym za uszkodzenie gazociąg Nord Stream 2, a potem oponentów i krytyków swojego zachowania wyzywał od „psychprawicy”. Radkowi podziękowali już ruscy propagandyści, a także przedstawiciel Rosji w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Mając prawo weta zablokował potępienie Rosji przez to gremium, ale w czasie obrad zademonstrował Radziowego twitta i wprost podziękował za niego byłemu ministrowi spraw zagranicznych Rzeczpospolitej. Siergiej Ławrow na razie oficjalnie nie zabrał głosu, ale przecież nie można wykluczyć, że jeszcze z dawnych czasów dysponuje numerem komórki Radzia i wysłał mu SMS-a z podziękowaniami. Z jego punktu widzenia – jest za co. Nieco inne zdanie mają na ten temat Amerykanie, ale tu z pomocą

Radkowi postanowiła przyjść jego amerykańsko-żydowska żona. Anne Applebaum to publicystka jakich w USA wiele, ale w Polsce zakompleksionym kręgom jej status amerykańskiej dziennikarki imponuje. Anne Applebaum postanowiła więc odwrócić uwagę od swojego męża zwykłą metodą – atakując prawicę.

„W niektórych krajach (np. w Polsce) prawica stara się ukrywać swoje związki z Rosją i podziw dla Putina. W USA już się tym nie przejmują”, napisała na Twitterze.

- reklama -

Prawda, jakie to proste? Prawica w Polsce nazywa Rosję państwem zbrodniczym, Putina – zbrodniarzem, jako pierwsza żądała nałożenia na Rosję maksymalnych sankcji, ryzykując rosyjski odwet udziela wszelkiego wsparcia Ukrainie, ale zdaniem żony Radka Sikorskiego, to tylko „pokazówka”, bo po cichu ma „związki” z Rosją i podziwia Putina. Co prawda to jej mąż zwracał się do czołowego pachołka Putina per „drogi Siergieju”, zapraszał go na spotkania z polskimi dyplomatami, wychodził z nim na „dymka”, mając na pewno świadomość, że zgromadzeni pod kancelarią premiera reporterzy tylko czekają na taką okazję i ogłaszał koncepcję przyjęcia „pod pewnymi warunkami” Rosjo do NATO, ale to wszystko tylko fakty. Fakty nie mają znaczenia wobec wyobrażeń żydowsko-amerykańskiej dziennikarki. To trochę tak, jak z „nienawistnym milczeniem” Jarosława Kaczyńskiego, gdy nie dał się sprowokować do politycznej pyskówki. Dowodów na „związki” z Putinem polskiej prawicy nie ma, ale Applebaum to nie przeszkadza. Szkoda, że nie jest taka elokwentna np. w kwestii całkiem sporych dochodów własnego męża, pochodzących z nieujawnionych opinii publicznej źródeł. Może tam kryją się bardzo ciekawe związki i źródła internetowych twittów Radzia?

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
AMBROGIO
03.10.2022 15:37

W Polsce należy wpisać do Konstytucji zakaz sprawowania
jakichkolwiek urzędów państwowych dla mężczyzn , ktorych żony są żydowkami
/ Radek , Bronek , Andrzej – plus
inni /…!

krys
07.10.2022 02:08

Radek po pijanemu niedlugo powie skad sa te pieniadze bez pokrycia ale na to trzeba bedzie poczekac

Taka prawda
14.10.2022 20:26

No cóż chazarski żyd Sikorski z gęby pochodzenia prawdopodobnie słowiańskiego i amerykańskie żydowskie jabłuszko z dużym prawdopodobieństwem o koneksjach niemieckich.Niestety wynalazła go prawica w Polsce w dużej części jego pochodzenia a kończy się to właśnie zazwyczaj tak

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Źle się dzieje w domu Jandy – nic nie musi

Krystynie Jandzie i tak źle, i tak niedobrze. W teatrze – dobrze, bo ma pełną widownię i źle, bo...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx