INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:02 | środa | 30.11.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

A to ci nowina! Agenci wywiadu Izraela w Dolnie Krzemowej

Czas czytania: 3 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 listopada

Ostatnia abdykacja w dziejach Polski

25 listopada 1795 r. Gdy podpisywał akt abdykacji, tonął w długach. Po ustąpieniu z tronu, odnalazł się na dworze zaborcy. Zmarł na obcej ziemi. Pytanie,...

Koniecznie przeczytaj

Wielki Brat naprawdę istnienie. I przejmuje nad Tobą coraz większą kontrolę. Nawet jeśli uważasz, że jest inaczej.

Dolina Krzemowa to amerykańskie zagłębie nowych technologii i budowania przyszłości. Jakimi projektami, poza tymi oficjalnymi, zajmują się ulokowane tam firmy, nie wiadomo. Wiadomo, że wśród czołowych pracowników gigantów Big Tech-u, znajduje się wiele osób z przeszłością m.in. w Ministerstwie Wywiadu Izraela. Informacje te uzyskali dziennikarze śledczy MintPress, ale wystarczy zajrzeć na profile zawodowe w systemie LinkedIn, by stwierdzić, że takie Google zatrudnia obecnie co najmniej 99 byłych agentów Unit 8200, jednostki Ministerstwa Wywiadu Izraela zajmującej się głównie cyberszpiegostwem Palestyńczyków. W Microsoft pracuje przynajmniej 166 byłych członków tej jednostki. A zdaniem Alana MacLeoda, jednego z dziennikarzy MintPress, zajmujących się tą sprawą, to tylko wierzchołek góry lodowej. Chociażby dlatego, że ujawnione dane obejmują jedynie pracowników, wobec których izraelskie prawo wojskowe nie wymaga ukrywania przynależności do jednostek specjalnych. Nie ma żadnych wiadomości na temat „byłych wojskowych” z Izraela, którzy muszą swoje wojskowe zaangażowanie ukrywać. Oczywiście ze służb specjalnych nie wychodzi się nigdy. W tym jednak przypadku korzyść jest obopólna.

- reklama -

Spece od Pegasusa na TikToku

Unit 8200 zajmuje się najnowocześniejszymi metodami inwigilacji cybernetycznej. Między innymi tworzyła „duże zbiory danych do kompilowania dokumentacji na temat rdzennej ludności, w tym ich historii medycznej, życia seksualnego i historii wyszukiwań w internecie, aby można je było później wykorzystać do wymuszeń i szantażu”. To ta grupa stworzyła też słynny system Pegasus, z którego do 2022 roku korzystały m.in. polskie służby i o który wybuchła kolejna polityczna awantura nad Wisłą. W dodatku ta współpraca pomiędzy Big-Tech a izraelskimi służbami ma się odbywać przy pełnej świadomości firm z Doliny Krzemowej.

„Wielkie firmy technologiczne, takie jak Twitter, Facebook, Google, TikTok i Reddit, zatrudniły w ostatnich latach setki szpiegów z CIA, NSA, FBI, Secret Service, NATO i innych agencji wywiadowczych. Fakt, że Unit 8200 jest również jednostką rekrutacyjną, ponownie podkreśla „specjalne stosunki” między Izraelem a rządem USA” – informował Alan MacLeod, cytowany przez portal PCh24. Nie trzeba przypominać, że wszystkie te podmioty od lat gromadzą pełne dane na temat swoich użytkowników, a korzystając z ich urządzeń i systemów, jest się po prostu stale na ich podsłuchu. I dotyczy to zarówno odbiorców indywidualnych, jak i całych rządów.

- reklama -

Osobną sprawą jest lokowanie w Dolinie Krzemowej prawdziwych szpiegów. Ten temat jest oczywiście bardziej tajny niż wyżej opisany. A wszystko razem prowadzi do jednego, bardzo smutnego i bardzo groźnego wniosku – Wielki Brat naprawdę istnienie. I przejmuje nad Tobą coraz większą kontrolę. Nawet jeśli uważasz, że jest inaczej.

Źródło: PCh24

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
PI Grembowicz
24.11.2022 18:04

Tak, Orwell, Huxley, Kafka… SI Witkiewicz!

Burmistrzowa
25.11.2022 12:14

Dlaczego Niemcy chcą wysłać do POlski swoje Patrioty?

POniewaz broniąc Berlina niemieckie rakiety Patriot musiałyby operować na terytorium POlski i mogłyby walnąć w jakiś drugi Przewodów i zabić kolejnych dziadków POlaczków.

A wtedy byłby to atak Niemców na POlskę 🙁 (Berlin jest za blisko granicy 😉

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jak aktywiści wyszli na idiotów i za kulisy

Dwójka aktywistów klimatycznych znowu postanowiła zaprotestować. Tym razem w Hamburgu. Okazało się jednak, że nawet przyklejenie się przerosło ich...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx