INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

15:34 | poniedziałek | 30.01.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niemoralność leków psychotropowych

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 stycznia

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

O problemach psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej mówi się w Polsce od dawna. Niestety, najczęściej pokazując jedną stronę medalu. To błąd, bo istnieje też druga, znacznie ciemniejsza.

To chyba pierwsza taka sprawa przed polskim sądem. Młody człowiek oskarżył psychiatrę, że wykorzystał jego bardzo trudną sytuację życiową – śmierć najbliższych członków rodziny i naturalnie pojawiający się w takim momencie smutek, do przekonania go, że jest chory psychicznie i zdiagnozowania u niego schizofrenii.

- reklama -

Zarzut niezwykle poważny, bo łatwo sobie wyobrazić los tego człowieka, gdyby się poddał diagnozie i leczeniu. Czy lekarz psychiatra się pomylił? Jeżeli tak, czy takich przypadków może być więcej? Czy w szpitalach psychiatrycznych mogą być zamknięci zdrowi ludzie?

W Pl1.tv rozmowa na ten temat z Anną Czerwińską, psychologiem i terapeutką Sebastiana, pierwszego Polaka, który wniósł sprawę do sądu przeciwko psychiatrze za postawienie błędnej diagnozy lekarskiej. 

Zobacz koniecznie!

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lewacy i politycy nienawidzą kierowców

Dlaczego lewacy i politycy nienawidzą kierowców? Na tak postawione pytanie można odpowiedzieć szybko i efektownie: lewacy nienawidzą wszelkiej normalności,...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx