Mieszkania dla Ukraińców w biurach i galeriach handlowych?

3
512
źródło: pl1.tv

W wykazie prac legislacyjnych rządu znalazł się projekt ustawy, który będzie umożliwiał przekształcanie budynków biurowych i handlowych w mieszkania. Ma to być rozwiązanie doraźne na dwa lata, przekształcanie nie będzie wymagać pozwolenia na budowę i zgłoszenia. Czy projekt tej ustawy jest przygotowany dla kilku kolejnych milionów Ukraińców, którzy mają lada tydzień przyjechać do Polski? Jak na taki pomysł patrzy inżynier budownictwa? I jakie kolejne zmiany w branży budowlanej przygotowali dla nas globaliści

o tym w rozmowie z PL1.TV mówi Paweł Kielar z Gdańska, inżynier budownictwa, związany z firmami przeprowadzającymi renowacje zabytków. 

Zobacz koniecznie!

- reklama -
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
pPiotr
09.12.2022 11:07

. . . proponuję sprowadzić do Polski jeszcze kilka milionów Murzynów . . . bo oni też potrzebują opieki i pomocy , a najlepiej kilkanaście milionów !!!!!!!!!!!!!!!. nie zapominajmy o Eskimosach bo idzie zima ! .

Ewa-Maria
09.12.2022 18:38

To już zakrawa na kpinę . Mamy tylu bezdomnych którym należy pomóc. Ostatnio głośno było o matce mieszkającej z małym dzieckiem w namiocie. Czy aby nie nadszedł czas aby pogonić ten cały rząd do Kijowa. Postawa ich jasno pokazuje że bliżej im do UPAińców aniżeli Polaków. To są popychadła ukraińskie.

nie ma
08.08.2023 16:44

dobry gospodarz , karmi swoje dzieci , a jak ma za dużo karmi inne dzieci . czyli należy się podzielić . jest godne i sprawiedliwe , i zbawienne .