INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:51 | sobota | 22.06.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Koalicja 13 Grudnia

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 czerwca

Ruskie metody zawsze te same

22 czerwca 1941 r. Atak sojusznika z 22 czerwca 1941 r. kompletnie zaskoczył sowiecką Rosję. Niezwyciężona Armia Czerwona zdziesiątkowana przez "szlachetny Wehrmacht" cofała się na...

Koniecznie przeczytaj

Rząd Donalda Tuska został zaprzysiężony 13 grudnia – w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. PiS pokazał jedną grafiką, czym jest koalicja tworząca nową władzę. Prawda okazała się dla fanów nowej władzy mocno niewygodna.

Nie wiedzie się Tuskowi. Kiedy głosił swoje exposé skutecznie zgasił go Grzegorz Braun. Kiedy nowi-starzy ministrowie odebrali nominacje, jednym twittem “załatwił” ich PiS. Prawo i Sprawiedliwość zamieściło na platformie X (dawniej twitter) wymowną grafikę, nawiązującą do daty powstania rządu Tuska – 13 grudnia – rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.

- reklama -

I chociaż od dawna było wiadomo, że zaprzysiężenie rządu odbędzie się właśnie tego dnia, a Tusk, jego partyjni towarzysze/koalicjanci plus zaprzyjaźnieni dziennikarze zapewniali, że to dobrze, bo dzięki nim ta mroczna data stanie się dniem dniem światła, bowiem “patronuje mu” św. Łucja (też niezły “fikołek” – lewactwo powołujące się na wspomnienie katolickiej świętej obchodzone w Kościele katolickim), to jednak grafika sprawiła, że lewactwo zawyło.

Najwyraźniej prawda w oczy kole.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Prawicowej rewolucji nie było

Zamordystyczny kurs brukselskiego establishmentu i „dokręcanie śruby” niepokornym zostaną utrzymane. Ogłoszony już po eurowyborach wyrok TSUE nakładający na Węgry...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx