INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:06 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Krwawy zamach w Syrii. [wideo]

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

W graniczącym z Turcją syryjskim mieście Ras al-Ain wybuchła bomba. W krwawym zamachu zginęło kilkadziesiąt osób, wiele odniosło rany.

„Zamachowiec podjechał zaminowanym motocyklem pod budynek poczty w graniczącym z Turcją syryjskim mieście Ras al-Rain, po czym zdetonował bombę”. Taką informację przekazała organizacja International Security and Conflict Research w Twitterze.

Zgodnie z potwierdzonymi danymi, w wyniku eksplozji na zatłoczonej ulicy zginęło 5 osób, a kolejnych 15 uważa się za zaginione. W kadrach widać motocykl, na którym sprawcy zdetonowali ładunek wybuchowy oraz zdewastowane, pozbawione szyb domy.

- reklama -

Jak spekulują media, zamachu mogli dokonać kurdyjscy Peszmergowie walczący z turecką armią. W ramach militarnej operacji „Źródło Pokoju” mającej na celu zniszczenie kurdyjskich oddziałów Ankara okupuje miasto Ras al-Rain od 2019 r.

Nagranie miejsca eksplozji

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x