INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:34 | czwartek | 01.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Policja oczyszcza ulice Portland z lewicowych bojówkarzy [VIDEO]

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

1 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

W nocy z sobotę na niedzielę policja aresztowała 30 demonstrantów wszczynających uliczne zadymy w Portland stan Oregon. To już kolejna akcja sił porządkowych przeciwko sympatykom BLM i bojówkarzom Antify, którzy od 100 dni zastraszają obywateli miasta.

– Policja przeprowadziła kolejny rajd aresztując demonstrantów BLM blokujących ulice Portland – informuje Głos Ameryki. W wyniku akcji sił porządkowych z 5 na 6 września do aresztu trafiło 30 sympatyków BLM i zadymiarzy Antify.

Na opublikowanym nagraniu widać, jak demonstranci prowokują siły porządkowe świecami dymnymi oraz słychać wulgarne wyzwiska pod adresem funkcjonariuszy.

- reklama -

Głównymi przyczynami zatrzymań były: odmowa podporządkowania się poleceniom policji, czynne napaści na funkcjonariuszy i akty chuligaństwa.

– Dokonaliśmy wybiórczych zatrzymań najbardziej agresywnych osób stawiających opór. Naszym celem było oczyszczenie ulic miasta, przywrócenie porządku i normalnego funkcjonowania Portland – Głos Ameryki cytuje komunikat departamentu policji.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jak to jest z ukrainizacją Polski?

Nadal Ukraińcy blokują chrześcijański pochówek leżących w dołach śmierci 200 tys. ofiar ukraińskich mordów. Wciąż nie obejmuje polska edukacja programami...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx