INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:23 | czwartek | 18.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Poprawia się stan zdrowia prezydenta Macrona

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

Pałac Elizejski poinformował w środę, że u prezydenta Emmanuela Macrona widać oznaki poprawy stanu zdrowia sześć dni po wykryciu u niego infekcji koronawirusem. W czwartek zakończy się siedmiodniowy okres izolacji chorego na Covid-19 prezydenta Francji.

W komunikacie Pałacu Elizejskiego nie podano żadnych szczegółów związanych ze zdrowiem głowy państwa. Jeszcze w niedzielę lekarz prezydenta Jean-Christophe Perrochon informował, że stan Macrona jest “stabilny”. Miał on wówczas objawy zmęczenia, kaszel i ból mięśni.

- reklama -

Macron przebywa w izolacji w pałacu w Wersalu od 17 grudnia, kiedy zdiagnozowano u niego Covid-19. Nie przerwał jednak pracy. W poniedziałek zdalnie przewodniczył posiedzeniu rady ministrów, co pokazały telewizje. We wtorek zaś odbył rozmowy z prezydentami Rosji i Ukrainy na temat konfliktu zbrojnego w Donbasie. (PAP)

osk/ ap/

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

 „Okrucieństwo losu” na o2.pl

Z cyklu: hit Internetu „Kobieta chciała mieć pamiątkę z wakacji. Los okazała się okrutny” głosi podpis pod zdjęciem blondynki w...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx