INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:33 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Poprawia się stan zdrowia prezydenta Macrona

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Pałac Elizejski poinformował w środę, że u prezydenta Emmanuela Macrona widać oznaki poprawy stanu zdrowia sześć dni po wykryciu u niego infekcji koronawirusem. W czwartek zakończy się siedmiodniowy okres izolacji chorego na Covid-19 prezydenta Francji.

W komunikacie Pałacu Elizejskiego nie podano żadnych szczegółów związanych ze zdrowiem głowy państwa. Jeszcze w niedzielę lekarz prezydenta Jean-Christophe Perrochon informował, że stan Macrona jest “stabilny”. Miał on wówczas objawy zmęczenia, kaszel i ból mięśni.

- reklama -

Macron przebywa w izolacji w pałacu w Wersalu od 17 grudnia, kiedy zdiagnozowano u niego Covid-19. Nie przerwał jednak pracy. W poniedziałek zdalnie przewodniczył posiedzeniu rady ministrów, co pokazały telewizje. We wtorek zaś odbył rozmowy z prezydentami Rosji i Ukrainy na temat konfliktu zbrojnego w Donbasie. (PAP)

osk/ ap/

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx