INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:12 | poniedziałek | 20.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Strzykawka bez szczepionki. Skandal w Teksasie! [VIDE0]

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

W szpitalu w El Paso w Teksasie kamery zarejestrowały, jak jednego z pielęgniarzy „zaszczepiono” z pustej strzykawki. Mimo to, mężczyzna został nagrodzony oklaskami przez osoby obserwujące zabieg.

Post z nagraniem dokumentującym fałszywe szczepienie przeciwko Covid-19 szybko rozpowszechnił się w sieci. Dlatego dzień po zajściu szpital poczuł się zmuszony wydać specjalne oświadczenie.

- reklama -

– Po pojawieniu się raportów w mediach społecznościowych, według których jeden z pięciu medyków otrzymujących szczepionkę nie otrzymał pełnej dawki, chcemy usunąć wszelkie wątpliwości. Medyk nie został w pełni zaszczepiony. Dzisiaj ponownie poddał się szczepieniu. Szpital potwierdził w amerykańskim komitecie doradczym ds. szczepień (ACIP), że ponowne szczepienie medyka nie spowoduje działań niepożądanych. Kolejną dawkę otrzyma on po 3 tygodniach – napisano.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Netanjahu cały w strachu

Jedni nie mogą nie mogą strzelać, inni mogą. Międzynarodowy Trybunał Karny jednych może sądzić, innych - za takie same...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx