INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:06 | wtorek | 06.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Strzykawka bez szczepionki. Skandal w Teksasie! [VIDE0]

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

6 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

W szpitalu w El Paso w Teksasie kamery zarejestrowały, jak jednego z pielęgniarzy „zaszczepiono” z pustej strzykawki. Mimo to, mężczyzna został nagrodzony oklaskami przez osoby obserwujące zabieg.

Post z nagraniem dokumentującym fałszywe szczepienie przeciwko Covid-19 szybko rozpowszechnił się w sieci. Dlatego dzień po zajściu szpital poczuł się zmuszony wydać specjalne oświadczenie.

- reklama -

– Po pojawieniu się raportów w mediach społecznościowych, według których jeden z pięciu medyków otrzymujących szczepionkę nie otrzymał pełnej dawki, chcemy usunąć wszelkie wątpliwości. Medyk nie został w pełni zaszczepiony. Dzisiaj ponownie poddał się szczepieniu. Szpital potwierdził w amerykańskim komitecie doradczym ds. szczepień (ACIP), że ponowne szczepienie medyka nie spowoduje działań niepożądanych. Kolejną dawkę otrzyma on po 3 tygodniach – napisano.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jak to jest z ukrainizacją Polski?

Nadal Ukraińcy blokują chrześcijański pochówek leżących w dołach śmierci 200 tys. ofiar ukraińskich mordów. Wciąż nie obejmuje polska edukacja programami...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx