INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:19 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Budka niewybrednie atakuje Morawieckiego: Buduje nową Wspólnotę Niepodległych Państw

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Dwa dni temu Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej poinformował, że dostał zaproszenie od Viktora Orbána na spotkanie w Budapeszcie. Ma w nim także uczestniczyć Matteo Salvini, lider eurosceptycznej Ligii Północnej.

– Będziemy dyskutować o różnych sprawach europejskich, w tym również kwestiach ściśle politycznych, związanych z funkcjonowaniem Parlamentu Europejskiego – mówił Morawiecki na konferencji prasowej.

Spotkanie w Budapeszcie zostało wywołane odejściem z Europejskiej Partii Ludowej partii Orbána, czyli węgierskiego Fideszu. Teraz podejmowana jest próba zjednoczenia europejskiej prawicy.

- reklama -

– Premier Morawiecki zamiast wyjaśniać Komisji Europejskiej kwestie naruszania sędziowskiej niezawisłości, będzie jutro bawił się z wielbicielami Putina: Orbanem i Salvinim. Tak buduje się nowa Wspólnota Niepodległych Państw – zaatakował zjazd w Budapeszcie Borys Budka.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niedzielski musi odejść! Polacy chcą dymisji ministra zdrowia [SONDAŻ]

Instytut Badań Pollster sprawdził co Polacy myślą o ministrze zdrowia. Niemal połowa ankietowanych domaga się natychmiastowej dymisji Adama Niedzielskiego! Od...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x