INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:03 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Budka niewybrednie atakuje Morawieckiego: Buduje nową Wspólnotę Niepodległych Państw

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Dwa dni temu Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej poinformował, że dostał zaproszenie od Viktora Orbána na spotkanie w Budapeszcie. Ma w nim także uczestniczyć Matteo Salvini, lider eurosceptycznej Ligii Północnej.

– Będziemy dyskutować o różnych sprawach europejskich, w tym również kwestiach ściśle politycznych, związanych z funkcjonowaniem Parlamentu Europejskiego – mówił Morawiecki na konferencji prasowej.

Spotkanie w Budapeszcie zostało wywołane odejściem z Europejskiej Partii Ludowej partii Orbána, czyli węgierskiego Fideszu. Teraz podejmowana jest próba zjednoczenia europejskiej prawicy.

- reklama -

– Premier Morawiecki zamiast wyjaśniać Komisji Europejskiej kwestie naruszania sędziowskiej niezawisłości, będzie jutro bawił się z wielbicielami Putina: Orbanem i Salvinim. Tak buduje się nowa Wspólnota Niepodległych Państw – zaatakował zjazd w Budapeszcie Borys Budka.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx