INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:12 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Budka niewybrednie atakuje Morawieckiego: Buduje nową Wspólnotę Niepodległych Państw

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Dwa dni temu Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej poinformował, że dostał zaproszenie od Viktora Orbána na spotkanie w Budapeszcie. Ma w nim także uczestniczyć Matteo Salvini, lider eurosceptycznej Ligii Północnej.

– Będziemy dyskutować o różnych sprawach europejskich, w tym również kwestiach ściśle politycznych, związanych z funkcjonowaniem Parlamentu Europejskiego – mówił Morawiecki na konferencji prasowej.

Spotkanie w Budapeszcie zostało wywołane odejściem z Europejskiej Partii Ludowej partii Orbána, czyli węgierskiego Fideszu. Teraz podejmowana jest próba zjednoczenia europejskiej prawicy.

- reklama -

– Premier Morawiecki zamiast wyjaśniać Komisji Europejskiej kwestie naruszania sędziowskiej niezawisłości, będzie jutro bawił się z wielbicielami Putina: Orbanem i Salvinim. Tak buduje się nowa Wspólnota Niepodległych Państw – zaatakował zjazd w Budapeszcie Borys Budka.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Komu opłaci się remont „Szpiegowa”?

Mieli tam mieszkać uchodźcy. Nic z tego. Miastu się nie opłaci. Ciekawe, komu się opłaci, czyli zagadka „Szpiegowa”. A tyle...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx