INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:59 | poniedziałek | 20.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Jacek Sasin wierzy w zamach w Smoleńsku? Wicepremier uważa tezę o wybuchach na pokładzie tupolewa za „coraz bardziej prawdopodobną”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

W sprawie katastrofy w Smoleńsku głos zabrał Jacek Sasin, wicepremier i minister aktywów państwowych. Sasin niegdyś był urzędnikiem w kancelarii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego. Po katastrofie był on oskarżany przez część rodzin ofiar „o niedopełnienie obowiązków przy organizacji wizyty prezydenta z 10 kwietnia 2010 r.”.

– Te badania rzeczywiście robią wrażenie, bo to nie są badania, które ktoś tutaj mógłby podważyć. To są badania renomowanych zagranicznych ośrodków – amerykańskich, europejskich – które prowadzą do bardzo niepokojących wniosków, że rzeczywiście do tych wybuchów na pokładzie Tupolewa doszło – ocenił wicepremier na antenie Radia Plus.

- reklama -

Sasin odniósł się w ten sposób to filmu Ewy Stankiewicz „Stan zagrożenia”, który został wyemitowany na antenie TVP.

Sasin dodał jednakże, że nie „nie chce niczego przesądzać” i że ma nadzieję, że sprawa katastrofy w Smoleńsku zostanie ostatecznie wyjaśniona. – Chociaż po tylu latach jest to niezwykle trudne – zauważył.

Źródło: NaTemat.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Donald Tusk kłamie i oczernia…

Donald Tusk znowu pokazał, że w emocjach traci zdrowy rozsądek. Tym razem z mównicy sejmowej wykrzyczał, że spotykał się...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx