INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:30 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Borys Budka mocno o Lewicy: Rzuciła koło ratunkowe PiS

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Szef Platformy Obywatelskiej, Borys Budka w ostrych słowach skrytykował porozumienie zawarte wczoraj między Lewicą a PiS.

Przypomniał przy tym, że jedynym sposobem odsunięcia PiS od władzy jest opór wobec rządu.

- reklama -

– Chyba godzinę po tym, jak lewica ogłosiła swój sukces, premier Morawiecki powiedział już nie o miliardzie na polskie szpitale powiatowe, tylko o 750 milionach. A szpitale powiatowe zadłużone są na 4 mld. Mówiliśmy wyraźnie: trzeba skutecznie pomagać, a nie tylko pustymi tabelkami czy liczbami – mówił szef PO na antenie Polsat News.

– Plan Odbudowy mógł być głosowany kilka razy, a dokładnie ratyfikacja dochodów dodatkowych z UE, bo taka ustawa ma być głosowana. Ale wówczas siada się do stołu w świetle kamer, wówczas mówi się o gwarancjach uczciwego wydatkowania pieniędzy, a nie kiedy Jarosław Kaczyński ma problemy, kiedy Solidarna Polska nadal nie chce poprzeć ratyfikacji, kiedy mówi, że to jest zdrada stanu, to koło ratunkowe rzuca Lewica – dodał Budka.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x