INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:08 | piątek | 02.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wspólna ochrona Kaczyńskiego i… Glińskiego? Obydwaj sięgają po byłych komandosów Gromu

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o nader rozbudowanym i kosztującym majątek systemie ochrony Jarosława Kaczyńskiego. Okazało się, że obok funkcjonariuszy policji i SOP szefa Prawa i Sprawiedliwości strzegą dawni żołnierze Gromu, pracujący dziś w firmie GROM Group.

Sytuacja nie uległa zmianie nawet wtedy, kiedy Kaczyński został wicepremierem ds. bezpieczeństwa. Tylko w 2020 r. na spokój swojego lidera PiS wydał 1,65 mln zł.

- reklama -

Okazało się, że dla przedsiębiorczych komandosów to nie jest jedyne publiczne zlecenie. Jak podaje portal Onet.pl, firma ma też dostawać zlecenia z… Ministerstwa Kultury. W ostatnich latach zgarnęła za to 120 tys. złotych.

Za te pieniądze byli komandosi z Gromu zabezpieczali uroczystości państwowe, w których brał udział wicepremier Piotr Gliński.

Źródło: Onet

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx