INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:31 | niedziela | 26.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Jana Shostak: Dlaczego muszę nosić stanik, a Robert Lewandowski nie?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

26 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Jana Shostak to młoda białoruska aktywistka, mieszkająca od lat w Polsce. Zrobiło się o niej głośno, kiedy w specyficzny sposób zabrała głos podczas konferencji prasowej Roberta Biedronia poświęconej Białorusi. Shostak głośno krzyczała, co miało wyrażać sprzeciw wobec porządków zaprowadzonych przez Aleksandra Łukaszenkę.

Zapamiętano jednak nie tyle jej krzyk, ile fakt, że Shostak nie miała na sobie… biustonosza. Po czym Lewica pokłóciła się na temat jej piersi.

- reklama -

– Chodzę bez stanika od dawna, czuję się z tym dobrze i nie zamierzam tego zmieniać – mówi teraz w rozmowie z Interią działaczka.  

– Każdy ma prawo do wolności, pod względem ekonomicznym, społecznym, duchowym. Dlaczego Robert Lewandowski nie musi nosić stanika, a ja muszę? Jest to pewnego rodzaju hipokryzja – dodała.

Źródło: Interia

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Izrael – więzienie za film o Chrystusie

Część izraelskich polityków na serio zamierza zabrać się za „opiłowanie” chrześcijan. Do Knesetu wpłynął projekt ustawy zakazującej każdej publikacji...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx