INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:07 | wtorek | 16.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Jana Shostak: Dlaczego muszę nosić stanik, a Robert Lewandowski nie?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Jana Shostak to młoda białoruska aktywistka, mieszkająca od lat w Polsce. Zrobiło się o niej głośno, kiedy w specyficzny sposób zabrała głos podczas konferencji prasowej Roberta Biedronia poświęconej Białorusi. Shostak głośno krzyczała, co miało wyrażać sprzeciw wobec porządków zaprowadzonych przez Aleksandra Łukaszenkę.

Zapamiętano jednak nie tyle jej krzyk, ile fakt, że Shostak nie miała na sobie… biustonosza. Po czym Lewica pokłóciła się na temat jej piersi.

- reklama -

– Chodzę bez stanika od dawna, czuję się z tym dobrze i nie zamierzam tego zmieniać – mówi teraz w rozmowie z Interią działaczka.  

– Każdy ma prawo do wolności, pod względem ekonomicznym, społecznym, duchowym. Dlaczego Robert Lewandowski nie musi nosić stanika, a ja muszę? Jest to pewnego rodzaju hipokryzja – dodała.

Źródło: Interia

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx