INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:13 | poniedziałek | 15.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Psycholog o ludziach, którzy się szczepią: Nie możemy mieć do nich żalu, oni się tak bardzo boją

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

15 sierpnia

Ostatnia chrystianizacja w Europie

14 sierpnia 1385 r. Dla Polaków to dowód współpracy, dla Litwinów bardzo często – zdrady. Akt Unii w Krewie został wydany przez wielkiego księcia litewskiego...

Koniecznie przeczytaj

Gościem Edyty Paradowskiej w telewizji PL1.TV była Jolanta Toporowicz, psychoterapeuta, właściciel Instytuty Rozwoju Osobistego Euphonia, która wypowiadała się na temat zachowań ludzi, którzy nie poddają weryfikacji informacji, które otrzymują np. w temacie pandemii.

Mamy po prostu tak naprawdę różnice w potencjale przyjmowania wiedzy i interpretowania tego się dzieje – mówi ekspertka.

- reklama -

Możemy ulegać złudzeniu, że wystarczy podać jakąś informację i ta informacja zostanie przez każdego człowieka podana i zinterpretowana w takim sam sposób – podkreśla psychoterapeutka.

Dlaczego jedne osoby dostrzegają manipulację, a inne nie widzą? Dlaczego jedni ludzie trzeźwo patrzą na świat, inni wręcz przeciwnie?

Potencjał poziomu świadomości jest absolutnie niezależny od poziomu inteligencji racjonalnej lub emocjonalnej. W związku z tym, jest czymś z przym przychodzimy na świat jako dziedzictwo – podkreśla psycholog.

- reklama -

Dlaczego tak wiele osób, bezkrytycznie podchodzi do tematu pandemii? Dlaczego wierzymy rządzącym i robimy wszystko czego chcą?

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Komu opłaci się remont „Szpiegowa”?

Mieli tam mieszkać uchodźcy. Nic z tego. Miastu się nie opłaci. Ciekawe, komu się opłaci, czyli zagadka „Szpiegowa”. A tyle...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx