INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:47 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kolejny skandal Timmermansa. Eurokrata kłamliwie atakuje Polskę

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Nekropolia narodowa

20 maja 1792 r. Najsłynniejszy cmentarz w Polsce ma powierzchnię porównywalną z powierzchnią Watykanu. Na przestrzeni ponad 200 lat dzielił tragiczne losy Warszawy i jej...

Koniecznie przeczytaj

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, Frans Timmermans na Facebooku w niezwykle ostrych słowach opisał sytuację w Polsce i na Węgrzech.

– Putin był pierwszym, który użył homofobii jako broni, a „uczniowie czarnoksiężnika” w Polsce i na Węgrzech poszli w jego ślady – napisał Timmermans.

- reklama -

Timmermans dodał także, że „strefy wolne od LGTBIQ+” w naszym kraju oraz nowe „skandaliczne węgierskie prawo zakazujące treści LGTBIQ+ w szkołach lub w telewizji dla dzieci, które łączą bycie gejem z pedofilią”, są w istocie „nowym dnem i powinny przypomnieć wszystkim, że w sercu UE w XXI wieku używa się podręcznika Putina”.

„Ale czy osoby LGBTIQ+ nie są naszymi braćmi, naszymi siostrami, naszymi kuzynami, naszymi dziećmi?” – pyta retorycznie Timmermans.

Źródło: Gazeta.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x