INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

15:03 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

„Terlecki jest chamem!”. Kuriozalna debata w Sejmie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Wczoraj w Sejmie obradowano nad wnioskiem opozycji o odwołanie Ryszarda Terleckiego z funkcji wicemarszałka Sejmu. Złożono go po tym, jak polityk PiS zasugerował, że liderka białoruskiej opozycji, Swietłanaa Cichanouska powinna udać się po pomoc „do Moskwy”.

– Można nie lubić się z rywalem politycznym oraz z nim się nie zgadzać, ale powinno okazać się im szacunek. Ryszard Terlecki poznał się jako symbol złych standardów w polskim parlamencie – powiedział poseł Tomasz Zimoch, uzasadniając wniosek opozycji.

- reklama -

– Pana głos może być postrzegany jako, o zgrozo, twarz państwa polskiego. Kompromituje pan rząd na arenie międzynarodowej. Pan Ryszard Terlecki w kwestii arogancji jest recydywistą. Ktoś taki nie powinien zajmować stanowiska wicemarszałka – zauważył z kolei Krzysztof Śmiszek z klub Lewicy.

– Jedynie pan Ryszard Terlecki jest o kilka poziomów niżej niż całe Prezydium Sejmu. Ciągnie naszą izbę w dół. Pod jego twarzą kryje się monstrum, które buduje pozycję na radykalizmie, obrażaniu innych – przekonywał z kolei Tomasz Lenz. Dodając przy tym: „Terlecki jest chamem”.

– To niedopuszczalne! Nie ma pan głosu, to się spotka z moją reakcją, przekroczył pan granicę – odpowiedział mu Ryszard Terlecki.

- reklama -

Źródło: NaTemat.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Stu szesnastu lekarzy czeka kara. Domagali się rzetelnej informacji o szczepionkach na Covid.

Stu szesnastu lekarzy, którzy domagali się rzetelnej debaty na temat szczepień na Covid i apelowali, aby były dobrowolne, ma...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x