INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

09:06 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rzeczniczka PiS o odejściu trójki posłów. W tle problemy z prawem?

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Anita Czerwińska, rzecznik Prawa i Sprawiedliwości komentowała odejście z klubu trójki posłów. Sprawa nie jest błaha, bo formalnie PiS traci większość sejmową. Będzie teraz liczył 229 posłów.

– Jesteśmy przekonani, że ta nagła decyzja w przypadku posła Girzyńskiego ma związek ze sprawą, która była parę dni temu szeroko komentowana. Chodzi o to, co wydarzyło się w biurze Adama Hofmana. Nie jest tajemnicą, że panowie są w relacjach towarzyskich, zawodowych – powiedziała Czerwińska, mając na myśli przeszukanie przez CBA agencji R4S.

- reklama -

– Jeśli chodzi o posła Czartoryskiego, on tego dzisiaj nie mówił, ale tutaj też toczy się sprawa. My nie wiemy, jaki będzie finał tej sprawy, natomiast pan poseł formułował takie oczekiwania wobec szefostwa partii i klubu, żeby tę sprawę omawiać. Niestety politycy nie mogą ingerować w takie postępowania – dodała.

– Natomiast jeśli chodzi o panią poseł Janowską, to wydaje się, że doszło do nieporozumienia i będziemy się starali to wyjaśnić. Wydaje się, że pani Janowska została wprowadzona w błąd – uznała rzeczniczka PiS.

By nie pozostała żadna wątpliwość, co do konsekwencji jakie czekają zbuntowanych posłów, próbowała powiązać ich decyzję z obawą przed konsekwencjami prawnymi i ewentualnymi zarzutami ze strony prokuratury.

- reklama -

– My nie znamy szczegółów tych postępowań. Natomiast ta nagła reakcja – jesteśmy pewni – ma z tym związek – stwierdziła Czerwińska.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niedzielski musi odejść! Polacy chcą dymisji ministra zdrowia [SONDAŻ]

Instytut Badań Pollster sprawdził co Polacy myślą o ministrze zdrowia. Niemal połowa ankietowanych domaga się natychmiastowej dymisji Adama Niedzielskiego! Od...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x