INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

23:32 | niedziela | 05.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Tajemnicze zgony pilotów, którzy się zaszczepili. Czy loty są jeszcze bezpieczne?

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Gościem telewizji PL1.TV był pilot, Mirosław Rzeźnicki, który odpowiadał na pytania dotyczące szczepień pilotów samolotów, oraz Sławomir M. Kozak, kontroler ruchu lotniczego, Oficyna Aurora. Dlaczego niektóre siły zbrojne zakazały szczepień dla pilotów?

Kilka dni temu dotarły do nas niepokojące informacje z Anglii. W ciągu siedmiu dni umarło czterech młodych pilotów. Piloci przyjęli dwie dawki szczepionki. Oficjalnie nikt nie zaprzeczył temu, że piloci przyjęli szczepionki.

Bardzo, że kilka dni temu pan doktor Hałat wskazał, że bronią się przed szczepieniami siły pakistańskie – mówi Sławomir M. Kozak – W przywoływanych liniach lotniczych z których pochodzą piloci, jest około 80 proc. osób zaszczepionych – dodaje.

Czy powinno się pozwolić na pracę zaszczepionym pilotom?

Są prowadzone takie rozmowy – wskazuje Sławomir M. Kozak, dodając, że oficjalnie wszyscy temu zaprzeczają. – Dochodzą również sygnały ze Stanów Zjednoczonych, że podobnie zaczyna się dziać na tamtejszym rynku lotniczym. Linie lotnicze Delta nalegają na szczepienia pilotów – mówi.

Dlaczego masowo odwołuje się loty?

Linie lotnicze w celu optymalizacji finansów, zwalniały pilotów ze swoich firm i piloci zostawali bez pracy – wskazuje Mirosław Rzeźnicki, który dodaje, że odnawianie się ruchu lotniczego, jest szybsze niż przywracanie pilotów do pracy.

Koniecznie wysłuchajcie całą rozmowę:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x