INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:41 | wtorek | 16.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Watykan wziął na celownik kardynała Dziwisza? Polski Kościół czeka trzęsienie ziemi!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Znany katolicki publicysta, Tomasz Terlikowski napisał w mediach społecznościowych, że Watykan na poważnie zajął się sytuacją w polskim Kościele.

Jak podaje Terlikowski, po Polsce jeździ specjalny papieski wysłannik, kardynał Angelo Bagnasco, który ma sprawdzić prawdziwość podnoszonych powszechnie zarzutów.

- reklama -

– Dzieje się. Kardynał Angelo Bagnasco jeździ po Polsce i rozmawia ze świadkami i ofiarami. Temat? Kard. Stanisław Dziwisz. Wiele wskazuje na to, że czeka nas trzęsienie ziemi – pisze Terlikowski.

– Informacja o powołaniu Komisji zajmującej się oskarżeniami wobec kard. Stanisława Dziwisza potwierdza Il Sismografo. Na czele Komisji stoi kard. Bagnasco, a włoskie medium powołując się na http://Onet.pl informuje, że o dochodzeniu nie został poinformowany polski Kościół – dodał po chwili publicysta.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx