INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:06 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Premier Luksemburga zakażony Covid-19. Na szczycie UE miał styczność z Angelą Merkel

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

U premiera Luksemburga Xaviera Bettela wykryto w niedzielę wieczorem obecność koronawirusa. Polityk wrócił ze szczytu Unii Europejskiej, podczas którego miał styczność z szefami rządów i głowami innych państw, w tym z kanclerz Niemiec Angelą Merkel.

Jak podała dpa, Bettel ma łagodne objawy, gorączkę i ból głowy. Premier kontynuuje swoją pracę z domu, jest poddany 10-dniowej kwarantannie.

- reklama -

Podczas szczytu w Brukseli polityk miał styczność z przywódcami innych państw; przyznał, że mógł ich narazić na zakażenie się. Rozmawiał m.in.: z Angelą Merkel, premierem Austrii Sebastianem Kurzem oraz z przewodniczącym Rady Europejskiej Charles’em Michelem. Wszyscy nosili maseczki na twarzach.

Bettel zaszczepiony był jedną dawką szczepionki. W najbliższym tygodniu miał przyjąć drugą, powiedziała dpa rzeczniczka luksemburskiego rządu. (PAP)

skib/ tebe/

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x