INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:06 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Morawiecki jest antysemitą? Tak twierdzi szef MSZ Izraela

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Rośnie napięcie pomiędzy Polską a Izraelem. Wszystko przez uchwalone przez Sejm zmiany w Kodeksie postępowania administracyjnego. Dotyczą one reprywatyzacji.

Spowodowało to sprzeciw Izraela. Jego ambasada w Warszawie oświadczyła, że przyjęte zmiany „uniemożliwią zwrot mienia żydowskiego lub ubieganie się o rekompensatę” oraz „to niemoralne prawo poważnie uderzy w stosunki między naszymi państwami”.

- reklama -

– Tak długo jak ja będę premierem, to Polska na pewno nie będzie płaciła za niemieckie zbrodnie. Ani złotówki, ani euro, ani dolara – oświadczył w odpowiedzi szef polskiego rządu.

– Nie interesują nas polskie pieniądze i sama aluzja jest antysemicka. Walczymy o pamięć o ofiarach Holokaustu, o dumę naszego narodu, a żaden parlament nie może uchwalać ustaw mających na celu negowanie Holokaustu – odpowiedział na Twitterze Jair Lapid, szef izraelskiego MSZ.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x