INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:27 | piątek | 27.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Burmistrz Chicago zaatakowała dziennikarza za pytanie o wzrost przestępczości

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Czarna legenda bitwy pod Korsuniem

26 maja 1648 r. Choćbyśmy bardzo chcieli, w historii Polski nie zawsze było wspaniale, a powiedzenie, że Polacy to najdzielniejsi z dzielnych, tylko ich dowództwo,...

Koniecznie przeczytaj

Kontrowersyjna burmistrz Chicago Lori Lightfoot, która zasłynęła walką z rasizmem, straciła nad sobą panowanie podczas konferencji prasowej, informuje telewizja Newsmax.

Dziennikarz stacji William Kelly zacytował skargi przedsiębiorców na temat brutalnych przestępstw uniemożliwiających działalność biznesową. Reporter poprosił o odpowiedź na krytykę, że burmistrz utraciła kontrolę nad miastem.

- reklama -

– Zbrodnia nie wymyka się spod kontroli – odpowiedziała Lightfoot agresywnym tonem, po czym personalnie napadła na dziennikarza.

– Założeniem twojego pytania jest potwierdzenie, że wszędzie panuje chaos, za który muszę przepraszać. To fundamentalnie błędne – wykrzyczała burmistrz nie przedstawiając konkretnych danych.

Tymczasem Newsmax za „Chicago Sun-Times” wskazuje, że tylko do czerwca w mieście dokonano większej liczby zabójstw niż przez cały ubiegły rok.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Tego miałeś nie wiedzieć! Rząd oskładkuje umowy cywilnoprawne! Sporo na tym stracisz…

Nawet kilkaset złotych straci zleceniobiorca lub wykonawca umowy o dzieło. Rząd wpisał do Krajowego Planu Odbudowy oskładkowanie umów cywilnoprawnych....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x