INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:24 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zaatakowano punkt szczepień?! Ktoś celowo uszkodził instalację elektryczną

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Mer miejscowości Audincourt, na wschodzie Francji, Martial Bourquin powiadomił w poniedziałek organy ściągania o “celowym ataku” na instalację elektryczną punktu szczepień przeciw Covid-19 w miasteczku.

“Zdaliśmy sobie sprawę w niedzielę z uszkodzenia głównej sieci elektrycznej, a później awaryjnej” – oświadczył Bourquin. “Na miejscu okazało się, że są uszkodzone bezpieczniki” – dodał wskazując, że nie ma najmniejszej wątpliwości, iż był to akt “celowy i niedopuszczalny”.

- reklama -

Przerwa w dostawie energii elektrycznej trwała do półtorej godziny – powiedział mer. W tym czasie w pozbawionych prądu chłodziarkach było ok. 3500 dawek szczepionki Pfizera. Po przywróceniu zasilania, dawki przewieziono do laboratorium w celu sprawdzenia ich przydatności.

Rzecznik policji poinformował, że służby przystąpiły do poszukiwania sprawcy awarii. Zabezpieczono odciski palców oraz nagrania z kamer wideo.

Audincourt to miejscowość w aglomeracji Montbeliard, którą zamieszkuje ok. 70 tys. osób. Punkt sczepień przeciwko Covid-19 wznowił działalność w poniedziałek rano. (PAP)

- reklama -

ska/ ap/

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Posłanka zacytowała Biblię. Grożą jej dwa lata więzienia

Posłanka Chrześcijańskiej Partii Demokratycznej może spędzić dwa lata w więzieniu. Powód? Päivi Maria Räsänen zacytowała fragment Pisma Świętego. Co grozi...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x