INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:46 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kto jest liderem opozycji? Zdumiewająca odpowiedź

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

Pracownia Social Changes opublikowała wynik badania, w którym zapytano Polaków, kto jest liderem opozycji w naszym kraju.

Wynik może zdumiewać. Co prawda Donald Tusk bezsprzecznie zdetronizował dotychczasowego lidera, jakim był Szymon Hołownia, jednak nie to jest najciekawsze. Otóż aż 42 proc. ankietowanych wybrało odpowiedź „żaden z wymienionych”. Co powinno dać do myślenia.

- reklama -

Niemniej jednak 28 proc. badanych za lidera opozycji uznało Donalda Tuska. Dalek jest Rafał Trzaskowski, którego za lidera uznaje 13 proc. badanych. Tylko 10 proc. lidera opozycji widzi w Szymonie Hołowni.

Kolejne miejsce zajmuje Krzysztof Bosak z Konfederacji (3 proc.), Paweł Kukiz (2 proc.) i Władysław Kosiniak-Kamysz i Włodzimierz Czarzasty (po 1 proc.).

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wp.pl nie odpuszcza TVP, walczy jak może

Ciąg dalszy medialnej „wojny podjazdowej” z TVP. Czy internauci kupili już popcorn? Nie ma tygodnia, w którym na portalu wp.pl...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx