INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:12 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rzuciła Kościół i wybrała karierę w filmach dla dorosłych. 23-letnia córka pastora została milionerką

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Pierwsze polskie słuchowisko z litewskiej legendy

Czwartek, 17 maja 1928 r. To była niesłychana innowacja – pierwsze słuchowisko napisane specjalnie dla Polskiego Radia było nagrywane w plenerze. I to w czasach,...

Koniecznie przeczytaj

23-letnia Nala Ray nie poszła w ślady ojca i wybrała karierę w seksbiznesie. Dziś jest milionerką, która sprzedaje swoje nagie fotki w serwisie OnlyFans.

Nala Ray, 23-letnia córka pastora z Illinois, zbuntowała się przeciwko ojcu i zamiast Kościoła wybrała… seksbiznes. Dziś występuje w filmach dla dorosłych, a swoje roznegliżowane zdjęcia sprzedaje w serwisie OnlyFans, z którego korzystają „gwiazdy” Internetu.

- reklama -

Ray twierdzi, że nie żałuje, iż porzuciła swoje dawne życie.

„Moje wychowanie było bardzo surowe. Jestem jednym z pięciorga dzieci rodziców. Wszyscy uczyliśmy się w domu, codziennie czytaliśmy Biblię i co niedzielę chodziliśmy do kościoła baptystów. Kiedy byłam nastolatką, mój tata kupił kościół w Illinois i wszyscy przenieśliśmy się tam i stworzyliśmy wspólnotę kościelną. Kościół dominował w naszym życiu i jako córka pastora czułam presję, by być wzorem do naśladowania. To było trudne. Nie wolno mi było nosić makijażu ani prowokujących ubrań, a społeczność nie aprobowała mediów społecznościowych ani randek. Nie wymykałam się na picie czy imprezowanie – po prostu chciałam być kochana i doceniana seksualnie” – opowiada 23-latka.

„Miałem obsesję na punkcie uwagi, jaką mogłem zwrócić w skąpym stroju. (…) Już wtedy, jako 16-letnia córka pastora, wiedziałam, że prostytucja będzie moim powołaniem. Urodziłam się, by być istotą seksualną. Kobiece ciała sprawiają, że świat się kręci” – twierdzi gwiazdka OnlyFans, która w wieku 18 lat rzuciła studia i odeszła z Kościoła.

- reklama -

Szybko została modelką fitness na Instagramie, a od 2020 roku prowadzi konto na OnlyFans. Już po miesiącu zarobiła 85 tys. dolarów, a w pół roku została milionerką i kupiła dom z basenem w Los Angeles.

„Teraz zarabiam 330 000 dolarów miesięcznie. Za moje zarobki kupiłam sobie rezydencję w LA i podróżowałam po całych Stanach Zjednoczonych. Byłam zamknięta przez tyle lat, że mam wrażenie, jakbym otworzyła oczy” – przekonuje Ray.

„Zdecydowanie nadal wierzę w Boga, ale w tej chwili nie nawiązuję z Nim relacji. Czuję się teraz bardzo zraniona i osądzona przez chrześcijaństwo” – zapewnia.

- reklama -

Źródło: o2

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x