INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:15 | środa | 17.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zwykli Brytyjczycy są oburzeni. Chcą bronić pomników, dewastowanych przez bojówkarzy BLM

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Zwykli Brytyjczycy zirytowani faktem bezkarnego niszczenia pomników w Londynie przez aktywistów Black Live Matter (BLM) zdecydowali się wziąć sprawy w swoje ręce.

Jak informują media, z całej Anglii mają w sobotę ściągnąć manifestanci pod pomnik Winstona Churchilla, kilka dni temu zniszczony przez bojówkarzy BLM.

- reklama -

Wymazane na nim oskarżenia o „rasizm”, a także próby podpalenia brytyjskiej flagi na symbolicznym grobowcu brytyjskich żołnierzy poległych w I wojnie światowej stojącym w Whiteallu oburzyły i zaktywizowały zwykłych Anglików.

Do akcji przystąpiła także organizacja zrzeszająca brytyjskich kibiców piłki nożnej, Democratic Football Lads Alliance. Jej członkowie mają nie tylko przyjechać do Londynu, ale i w całej Anglii bronić pomników brytyjskiej historii, atakowanych przez aktywistów BLM.

Jak pisze lewicowy „The Guardian”, Joe Mulhall z ruchu Hope Not Hate, ostrzegł władze, że może na ulicach może dojść do wybuchu przemocy, jeśli manifestujący zwolennicy BLM napotkają na swojej drodze kontrdemonstracje.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx