INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:34 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Bronisław Komorowski przepowiada przyszłość! Uważa, że Hołownia obali Kaczyńskiego

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W programie “Gość radia Zet” były prezydent Bronisław Komorowski mówił m.in. o Platformie Obywatelskiej i Szymonie Hołowni. Pytany przez red. Lubecką w internetowej części programu o mijający rok i polskich polityków, wskazał Komorowski największego, jego zdaniem, wygranego.

W jego opinii jest nim Szymon Hołownia, który dziś “ugruntowuje swoją pozycję, jako środowisko umiarkowanie konserwatywne”.

- reklama -

Komorowski uważa, że ugrupowanie Hołowni jest konkurencją i dla Zjednoczonej Prawicy i dla Platformy Obywatelskiej. Wyraził też nadzieję, że Polska 2050 Szymona Hołowni urośnie w siłę i odsunie PiS od władzy.

Zdaniem Komorowskiego, jego dawna partia winna wrócić “do korzeni”, czyli czasów, kiedy odnosiła sukcesy. Ich źródłem, jego zdaniem, było posiadanie “dwóch wyrazistych skrzydeł: lewicująco-liberalnego i konserwatywnego.

Dziś konserwatywne zanikło” . Komentując działalność PO, przypomniał Gość Radia Zet, że podpowiadał kolegom partyjnym wspieranie kompromisu aborcyjnego i nie wspieranie żadnej ze stron konfliktu.

- reklama -

Źródło:RadioZet.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niedzielski zostanie odwołany? „Nie widzę powodu, by bronić pana ministra”

Minister Zdrowia Adam Niedzielski może zostać odwołany ze stanowiska. Posłowie szukają większości i nie widzą powodu, dla którego rząd...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x