INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:11 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szokujące słowa posła PO! Mówi, że w Polsce powstawały obozy koncentracyjne bo był u nas największy antysemityzm

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Szokujące słowa padły z ust posła PO Artura Łąckiego, który na antenie TVP Info stwierdził, że obozy koncentracyjne powstawały w Polsce, bowiem w naszym kraju był największy antysemityzm.

Dawno historycy stwierdzili ten fakt, że obozy koncentracyjne, w których mordowało się Żydów i Polaków, powstały na terenie Polski, dlatego że w Polsce był największy antysemityzm przed II wojną światową – stwierdził w programie „Minęła dwudziesta” na antenie TVP Info poseł PO Artur Łącki.

- reklama -

Zdaniem wiceministra edukacji Tomasza Rzymkowskiego, słowa posła PO są niedopuszczalne i polityk powinien się ich wstydzić.

Panie pośle, to jest ostatni moment, żeby uderzyć się w pierś i powiedzieć „przepraszam”. To co pan powiedział, to zaprzeczenie tego, że w 1933 r. w Niemczech doszedł do władzy Adolf Hitler, który rozpętał antysemicką nagonkę – stwierdził wyraźnie zdenerwowany Rzymkowski.

Źródło: TVP Info

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Trolling po teksańsku

Teksas się nie patyczkuje z lewakami. Właśnie to udowodnił, doprowadzając potężny Nowy Jork do szału. Co zrobił? Nadgraniczny Teksas jest...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx