INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

02:22 | piątek | 21.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szokujące słowa posła PO! Mówi, że w Polsce powstawały obozy koncentracyjne bo był u nas największy antysemityzm

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Szokujące słowa padły z ust posła PO Artura Łąckiego, który na antenie TVP Info stwierdził, że obozy koncentracyjne powstawały w Polsce, bowiem w naszym kraju był największy antysemityzm.

Dawno historycy stwierdzili ten fakt, że obozy koncentracyjne, w których mordowało się Żydów i Polaków, powstały na terenie Polski, dlatego że w Polsce był największy antysemityzm przed II wojną światową – stwierdził w programie „Minęła dwudziesta” na antenie TVP Info poseł PO Artur Łącki.

- reklama -

Zdaniem wiceministra edukacji Tomasza Rzymkowskiego, słowa posła PO są niedopuszczalne i polityk powinien się ich wstydzić.

Panie pośle, to jest ostatni moment, żeby uderzyć się w pierś i powiedzieć „przepraszam”. To co pan powiedział, to zaprzeczenie tego, że w 1933 r. w Niemczech doszedł do władzy Adolf Hitler, który rozpętał antysemicką nagonkę – stwierdził wyraźnie zdenerwowany Rzymkowski.

Źródło: TVP Info

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

PiS odpiera zarzuty o masowej inwigilacji dziennikarzy, prawników i polityków. Suski: To były niewielkie ilości, nieprzekraczające kilkuset osób w ciągu roku

Opozycja oskarża służby o masową inwigilację przeciwników PiS. Do sprawy odniósł się członek sejmowej Komisji do Spraw Służb Specjalnych...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x