INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:52 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Budka broni Frasynika! Przekonuje, że jemu wolno więcej niż innym!

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Były lider PO, dziś szef klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej Borys Budka, stanął w obronie Władysława Frasyniuka, na którego wylała się fala krytyki, po tym jak na antenie TVN wypowiedział skandaliczne słowa na temat polskich żołnierzy.

Słowo żołnierz jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach polskich poza granicami. Mam wrażenie, że to jest wataha psów, która otoczyła biednych, słabych ludzi – powiedział Frasyniuk na antenie TVN24 i dodawał, że tak nie postępują żołnierze. – Śmiecie. To nie są ludzkie zachowania. Trzeba mówić wprost. To antypolskie zachowanie. Ci żołnierze nie służą państwu polskiemu. Przeciwnie – plują na te wszystkie wartości, o które walczyli pewnie ich rodzice albo dziadkowie – stwierdził Frasyniuk.

Budka broni skandalisty

Gdy wydawać się mogło, że słów Frasyniuka nie można wytłumaczyć, okazało się, że Borys Budka potrafi tego dokonać. Oczywiście szef klubu KO, zrobił to na antenie TVN24.

Z całym szacunkiem, ikona walki z komuną, opozycjonista, ma dużo więcej prawa do tego, żeby posługiwać się ostrymi sformułowaniami, bo wie, czym jest władza totalitarna – stwierdził i przyznał, że Frasyniuk powinien przeprosić.

Ale nie podejrzewam go, że chciał obrazić polskich żołnierzy, mówił o jakimś zachowaniu – dodał Budka.

Wyzywać kogoś od śmieci i watahy psów, żeby nie chcieć obrazić? Czy Borys Budka kpi?

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecki prawnik: polska reforma sądownictwa uzasadniona

Na łamach „Frankfurter Allgemeine Zeitung” sędzia Jan-Robert von Renesse ocenia, że część zmian w polskim sądownictwie odpowiada rozwiązaniami przyjętym...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x