INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:45 | czwartek | 30.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Budka broni Frasynika! Przekonuje, że jemu wolno więcej niż innym!

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Były lider PO, dziś szef klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej Borys Budka, stanął w obronie Władysława Frasyniuka, na którego wylała się fala krytyki, po tym jak na antenie TVN wypowiedział skandaliczne słowa na temat polskich żołnierzy.

Słowo żołnierz jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach polskich poza granicami. Mam wrażenie, że to jest wataha psów, która otoczyła biednych, słabych ludzi – powiedział Frasyniuk na antenie TVN24 i dodawał, że tak nie postępują żołnierze. – Śmiecie. To nie są ludzkie zachowania. Trzeba mówić wprost. To antypolskie zachowanie. Ci żołnierze nie służą państwu polskiemu. Przeciwnie – plują na te wszystkie wartości, o które walczyli pewnie ich rodzice albo dziadkowie – stwierdził Frasyniuk.

- reklama -

Budka broni skandalisty

Gdy wydawać się mogło, że słów Frasyniuka nie można wytłumaczyć, okazało się, że Borys Budka potrafi tego dokonać. Oczywiście szef klubu KO, zrobił to na antenie TVN24.

Z całym szacunkiem, ikona walki z komuną, opozycjonista, ma dużo więcej prawa do tego, żeby posługiwać się ostrymi sformułowaniami, bo wie, czym jest władza totalitarna – stwierdził i przyznał, że Frasyniuk powinien przeprosić.

- reklama -

Ale nie podejrzewam go, że chciał obrazić polskich żołnierzy, mówił o jakimś zachowaniu – dodał Budka.

Wyzywać kogoś od śmieci i watahy psów, żeby nie chcieć obrazić? Czy Borys Budka kpi?

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SYN POSŁUGACZA HITLERA PRZEMÓWIŁ

Arndt Freytag von Loringhoven opuszcza Polskę. Skrewił. Nie spełnił oczekiwań mocodawców i został odwołany. Na pożegnanie powiedział, jaki jest stosunek...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x