INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:29 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prof. Pawłowicz celnie trafia w punkt, Matczaka aż zatkało

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Kolejna ostra i celna wypowiedź prof. Krystyny Pawłowicz na Twitterze! Sędzia TK, opublikowała wpis, w którym przywołała “mentalny Wehrmacht i Gestapo” i “mentalnych CzerwonoArmiejców”.

Mentalny Wehrmacht i Gestapo po złamaniu granicznego szlabanu między RP a Niemcami, szarpią teraz nogawki Polski… Dołączyli do nich mentalni CzerwonoArmiejcy,.. W sprawie “praw człowieka”, którego wcześniej z lubością mordowali milionami... – napisała Pawłowicz.

- reklama -

Na wpis sędzi Trybunału Konstytucyjnego zareagował prof. Marcin Matczak, znany przeciwnik obecnego rządu.

W tym wpisie jest wiele przerażających rzeczy: nienawiść, prostactwo i styl (“nogawki Polski”). Ale najbardziej przerażające są prawa człowieka wzięte w cudzysłów przez kogoś, kto uważa się za sędziego Trybunału Konstytucyjnego – skomentował prof. Matczak.

Nas jednak zastanawia, czy prof. Matczak pamięta, jak sam wielokrotnie w sposób karygodny wypowiadał się na temat polityków obecnego rządu?

- reklama -

Warto również przywołać sprawę, gróźb, których Matczak dopuścił się w stosunku do córki blogera Matki Kurki.

Piotrek, ty nie tylko cham i prostak jesteś, ale jesteś dumny z tego, że taki jesteś. Jesteś dowodem na cud – ewolucja może jednak zawrócić od człowieka, przez drób, do pierwotniaka – pisał Matczak w serwisie Twitter.

Chwilę później dodał:

- reklama -

Kiedyś mówiłeś że twoja córka idzie na prawo do Wrocławia, prawda? Wyślę ten twój defekacyjny tekst moim kolegom z Wydziału i poproszę, żeby go omówili na zajęciach w Jej grupie jako przykład mowy nienawiści. Zobaczymy, jak będziesz piszczał, jak wróci do domu – napisał Matczak w 2018 roku.

I kto tu sieje nienawiścią i prostactwem?

Źródło: Twitter

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy szantażują USA

Niemcy domagają się, aby pakiet sankcji wobec Rosji nie zawierał działań wymierzonych w sektor energetyczny. Rząd niemiecki jest gotowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x