INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:14 | niedziela | 14.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Obsesja Thun! Straszy polexitem, mówi, że w głowach polityków PiS jest agresja!

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

14 sierpnia

Ostatnia chrystianizacja w Europie

14 sierpnia 1385 r. Dla Polaków to dowód współpracy, dla Litwinów bardzo często – zdrady. Akt Unii w Krewie został wydany przez wielkiego księcia litewskiego...

Koniecznie przeczytaj

Europoseł Róża Thun była gościem programu „Rzecz o polityce” w którym mówiła o konieczności obalenia rządów PiS, bowiem w przeciwnym razie, Polsce grozi wyrzucenie z Unii Europejskiej. Thun jak widać, nie potrafi powiedzieć nic innego w wywiadach.

Posłowie PiS-u zawsze będą popierali stanowisko polskiego rządu, niezależnie od tego czy jest zgodne z prawem polskim i europejskim. Będą robili te pokazówki, sceny wrzasków i obrażania całej UE, wszystkich europosłów – mówiła Thun.

- reklama -

To co mnie najbardziej martwi, to że po raz kolejny będzie debatowana Polska (…) jako kraj, który łamie prawo i podważa praworządność. I będziemy mieli do czynienia z tym show niektórych polskich posłów, którzy będą wykrzykiwać jakieś okropne rzeczy nt. UE, co brzmi po prostu, jakbyśmy wojnę wypowiadali – dodała.

Dalej w wywiadzie było już tylko straszenie polexitem:

Narracja Wielkiej Brytanii w stosunku do UE była kompletnie niewinna w porównaniu do tego, co się dzieje w Polsce (…) UE jest przedstawiana w Polsce jako wróg, który prowadzi wojnę hybrydową — powiedziała Thun.

- reklama -

Ja od paru lat ostrzegam, że PiS chce doprowadzić do polexitu. Myślę, że ta groźba jest bardzo realna — mówiła dalej.

Dobre jest to, że Róża Thun wskazała, że to politycy PiS są agresywni!

Trudno wejść w głowy polityków pisowskich. Oni są tak nabuzowani, naładowani agresją, że nie jestem wcale pewna, co oni jeszcze w ostatniej chwili wymyślą — kontynuowała.

- reklama -

Wielu Polaków wyobraża sobie, że do tego dojść nie może, bo Polacy się nie zgodzą i że potrzebne jest referendum. Pamiętajmy, że żadne referendum do sprawy polexitu nie potrzebne — mówiła.

Źródło: Rp.pl / Rzecz o polityce

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
znikl
04.10.2021 20:52

od dawna wiadomo ze pani ROZA NAJCHETNIEJ WIDZIALA BY POLSKE JAKO NIEMIECKI NAJBARDZIEJ ZACOFANY LAND TAK ZE NIECH SOBIE DARUJE

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy rosyjskiego polityka zeżrą polskie „dinozaury”?  

Andriej Kolesnik z obwodu kaliningradzkiego obejrzał film o dinozaurach i porównał Polskę do Parku Jurajskiego, a Polaków do psów....

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx