INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:16 | niedziela | 29.01.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Świat widzi, że szczepionki to ściema. Dziesiątki tysięcy zakażeń w zaszczepionym Izraelu

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 stycznia

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

Żarło, żarło i… zdechło”, tak można podsumować sytuację w Izraelu. Miesiącami rządowi eksperci stawiali to państwo za wzór „wyszczepienia” podkreślając, jak to jego obywatele zyskali dzięki masowemu zaszczepieniu bezpieczeństwo. I d..pa blada.

W „niezaszczepionej Polsce” liczba zakażeń koronawirusem to od kilkudziesięciu do jakiś dwustu dzienne. W „zaszczepionym Izraelu” tylko jednego dnia odnotowywanych jest ponad 10 tys. nowych zakażeń. Izraelskie media jęły więc zachwalać skuteczność… trzeciej dawki szczepionki na Covid, chociaż całkowite bezpieczeństwo miały zapewniać dwie dawki. Teraz sytuacja się zmieniła, a „eksperci” zaczynają przebąkiwać, że może trzeba będzie przyjmować dawki „przypominające” co pół roku. Ot, taki zamordyzm dla dobra trzymanych za mordę.

- reklama -

Ponieważ na kogoś trzeba było zwalić winę za wzrost zakażeń, padło na… ultraortodoksyjnych Żydów, którzy na początku sierpnia na powrót otworzyli swoje szkoły. Rzecz w tym, że ortodoksyjna społeczność żydowska w Izraelu jest … pogardzana przez resztę tamtejszych, szczególnie lewicowych Żydów, więc w sumie nic dziwnego, że zostali kozłami ofiarnymi niewypału ze szczepieniami. No, ale jakieś wyjaśnienie musiano podać.

W Polsce telewizyjni eksperci od Niedzielskiego zaczęli już kombinować, co powiedzieć, ale właściwie nie wyszli poza oficjalną izraelską narrację – potrzebna będzie trzecia dawka, a właściwie to trzeba wszystkich szczepić przymusowo. A jeśli ta narracja nie wytrzymuje konfrontacji z faktami? Tym gorzej dla faktów.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

14 KOMENTARZE

14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
znikl
08.09.2021 15:19

ha rzady usilnie staraja sie wyczepic ala populacje dobrowolnie , posrednio przymuszajac ludzi a nawet o przymusie oficjalnym juz wspominac zaczynaja a ludzie coraz mocniej zaczynaja sie zastanawiac co takiego wyjatkowego jest w tych szczepionkach ze rzady tak sa zdeterminowane podczas kiedy takie akcje jak obecnie nigdy jeszcze nie dotyczyly zadnych innych szczepinek ktorych przeciez znamy juz calkiem sporo I ZACZYNAJA SIE LUDZIE ZASTANAWIAC I ZADAWAC SOBIE PYTANIE O CO TAK NAPRAWDE CHODZI W TYM CALM ZAMIESZANIU

nick
09.09.2021 15:23

A ja walę prosto z mostu- jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę i wladzę.I w tej kolejnosci.Doszlo trzecie – depopulacja.Pewnie jeszcze o obiecanom rzadzacym.wszedzie d..pkom niesmiertelniosc.A oni w to wierzą!Psychopaci uwazają się za bogów!Przebudzenie będzie przykre- ale nie dla nas.W Apokalipsie jest nadzieja.A oni – do kociolka,oplalanego na 100% węglem kamiennym ;))

nie anonimowy
09.09.2021 15:29

Przeciez naukowcy /noblisci,lekarze od poczatku ostrzegali, że nadmierne szczypanie czymkolwiek spowoduje efekt odwrotny-wzrost mutacji ,coraz bardzie się uzjadliwiajacych.Czyli- wszystko idzie wg planu,o co ten wrzask?

Zygmuś
23.09.2021 15:45

JAK DŁUGO JESZCZE TO BĘDZIE TRWAĆ?
Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta i oczywista! Tak długo, jak to będzie konieczne, aż do: – pełnego wyszczepienia stada, – zakolczykowania, – zamkniecia was w zagrodach, – kontrolowanej hodowli opracowanej przez narodowych ekspertów wliczając w to wypas naturalny, intensywne skarmianie paszami treściwymi, nowatorskie podejście do rozrodu pogłowia i nadzoru weterynaryjnego pod kontrolą najwyższej klasy ekspertów weterynarii (przykład: prof. Simon), a także wytrzebienia nadwyżek pogłowia, sztuk starych, schorowanych, a wszystko w zgodzie z przepisami prawodawstwa zootechnicznego Unii Europejskiej, czyli do globalnego Wielkiego Resetu OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA i WKROCZENIA W ŚWIETLANĄ ERĘ POWSZECHNEJ SZCZĘŚLIWOŚCI (Happynizm), przyszłości, zaplanowanej i realizowanej według planów psychopatów pokroju m.in.: Klausa Schwaba, a relizowane poprzez najmitów, np.: Kill-Billa Gatesa 666 Mengele i innych… Osiągnięcie tego planu przewidywane jest do 2030 rok. Co was zatem czeka? Hasło Światowego Forum Ekonomicznego wiele wyjaśnia: Nie będziesz posiadał niczego, ale będziesz szczęśliwy (według planistów). Skończy się dotychczasowy globalny kapitalizm. Dzięki tzw. Wielkiemu Resetowi wejdziecie w erę Globalnego Komunizmu. Wiem, że w to wszystko bardzo trudno uwierzyć. Nie dopuszczacie takich myśli do siebie, że to się właśnie dzieje. Na tych, którzy wieszczą wam prawdę, mówicie: foliarze, płaskoziemcy, itp.. OK, wasza sprawa. Zatem też, od waszego wyboru zależy, czy ugniecie się i wtedy szybciutko zostaną zniesione wasze ograniczenia (oczywiście nie wszystkie, oj niee…), lub będziecie się opierać, ale wtedy będziecie nękani kolejnymi falami. Wybór, kim chcecie być należy do was. Do obsadzenia w naszym lokalnym Konzentraionslager Wolska są następujące role: 1-nadzorca, 2-niewolnik, 3-kapo, 4-wolny człowiek (ta ostatnia rola jest dla outsiderów tylko). Zapomnijcie o dawnym życiu i świecie sprzed marca 2020. To już nie wróci. Nadchodzą takie czasy o jakich Marks, Lenin, Stalin, Hitler, Mao-tze Dong mogli tylko pomarzyć. Napis nad bramą wejściową do waszych zagród brzmi: Spritze macht frei! PRISON PLANET – Konzentrationslager Wolska – Willkommen.

Zygmuś
23.09.2021 16:14

W NECIE ZNALEZIONE:
$zczepienia nie są obowiązkowe! $zczepienia są dobrowolne…. Ale jak się nie za$zczepisz to: pozbawimy cię pracy, konta w banku, dostępu do sieci telefonicznej, Internetu, zakażemy wejścia do kina, restauracji, na basen czy siłownię, odmówimy leczenia, nie przyjmiemy twoich dzieci do szkoły, przedszkola, żłobka lub odbierzemy prawa do opieki nad nimi (i za$zczepimy je obowiązkowo, na siłę, bez twojej wiedzy). Ale $zczepienia są dobrowolne, $zczepienia nie są obowiązkowe…

Zygmuś
26.09.2021 18:16

TYMCZASEM U NAS: 2 PAŻDZIERNIKA, WARSZAWA, PLAC ZAMKOWY, godz.12:00 – MARSZ PRZECIWKO SEGREGACJI i TYRANII SANITARNEJ.

Zygmuś
02.10.2021 13:20

WŁAŚNIE TERAZ (relacje na żywo) WOLNI POLACY WYRAŻAJĄ SWOJĄ OPINIĘ – TRWA MARSZ WOLNOŚCI i SUWERENNOŚCI W WARSZAWIE
– ZOBACZ NA JOUTUBE: Marsz Wolności I Suwerenności Warszawa 2021 – śląska relacja
albo, NA JOUTUBE: KONFEDERACJA : Marsz Wolności i Suwerenności STOP SEGREGACJI SANITARNEJ Warszawa

54sarian
18.10.2021 02:21

We Włoszech krąży określenie na ten eksperymentalny produkt, MORTE BIANKO czyli biała śmierć.

piter
15.12.2021 11:38

wolność Tomku w swoim domku . . . .

grom52
13.01.2022 20:26

Można wprowadzić – pod groźbą kary śmierci albo zesłania do obozu koncentracyjnego – pompy szczepionkowe na wzór tych insulinowych.
Na ogólnoświatowy sygnał radiowy wszystkie pompy jednocześnie podadzą obywatelom nową dawkę szczepionki i macie k…. problem z głowy. Kasę za ten patent Gates może mi przesłać na konto. Nr konta prześlę mu SMS-em.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Kiedy papież Franciszek udzieli gejowskiego ślubu?

Nie minął nawet miesiąc od śmierci Benedykta XVI, a Franciszek po raz kolejny dał środowiskom pederastów szerokie pole do...

Przeczytaj jeszcze to!

14
0
Podziel się z nami swoją opiniąx