INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:43 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Świat widzi, że szczepionki to ściema. Dziesiątki tysięcy zakażeń w zaszczepionym Izraelu

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Żarło, żarło i… zdechło”, tak można podsumować sytuację w Izraelu. Miesiącami rządowi eksperci stawiali to państwo za wzór „wyszczepienia” podkreślając, jak to jego obywatele zyskali dzięki masowemu zaszczepieniu bezpieczeństwo. I d..pa blada.

W „niezaszczepionej Polsce” liczba zakażeń koronawirusem to od kilkudziesięciu do jakiś dwustu dzienne. W „zaszczepionym Izraelu” tylko jednego dnia odnotowywanych jest ponad 10 tys. nowych zakażeń. Izraelskie media jęły więc zachwalać skuteczność… trzeciej dawki szczepionki na Covid, chociaż całkowite bezpieczeństwo miały zapewniać dwie dawki. Teraz sytuacja się zmieniła, a „eksperci” zaczynają przebąkiwać, że może trzeba będzie przyjmować dawki „przypominające” co pół roku. Ot, taki zamordyzm dla dobra trzymanych za mordę.

Ponieważ na kogoś trzeba było zwalić winę za wzrost zakażeń, padło na… ultraortodoksyjnych Żydów, którzy na początku sierpnia na powrót otworzyli swoje szkoły. Rzecz w tym, że ortodoksyjna społeczność żydowska w Izraelu jest … pogardzana przez resztę tamtejszych, szczególnie lewicowych Żydów, więc w sumie nic dziwnego, że zostali kozłami ofiarnymi niewypału ze szczepieniami. No, ale jakieś wyjaśnienie musiano podać.

W Polsce telewizyjni eksperci od Niedzielskiego zaczęli już kombinować, co powiedzieć, ale właściwie nie wyszli poza oficjalną izraelską narrację – potrzebna będzie trzecia dawka, a właściwie to trzeba wszystkich szczepić przymusowo. A jeśli ta narracja nie wytrzymuje konfrontacji z faktami? Tym gorzej dla faktów.

5 KOMENTARZE

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
znikl
08.09.2021 15:19

ha rzady usilnie staraja sie wyczepic ala populacje dobrowolnie , posrednio przymuszajac ludzi a nawet o przymusie oficjalnym juz wspominac zaczynaja a ludzie coraz mocniej zaczynaja sie zastanawiac co takiego wyjatkowego jest w tych szczepionkach ze rzady tak sa zdeterminowane podczas kiedy takie akcje jak obecnie nigdy jeszcze nie dotyczyly zadnych innych szczepinek ktorych przeciez znamy juz calkiem sporo I ZACZYNAJA SIE LUDZIE ZASTANAWIAC I ZADAWAC SOBIE PYTANIE O CO TAK NAPRAWDE CHODZI W TYM CALM ZAMIESZANIU

nick
09.09.2021 15:23

A ja walę prosto z mostu- jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę i wladzę.I w tej kolejnosci.Doszlo trzecie – depopulacja.Pewnie jeszcze o obiecanom rzadzacym.wszedzie d..pkom niesmiertelniosc.A oni w to wierzą!Psychopaci uwazają się za bogów!Przebudzenie będzie przykre- ale nie dla nas.W Apokalipsie jest nadzieja.A oni – do kociolka,oplalanego na 100% węglem kamiennym ;))

nie anonimowy
09.09.2021 15:29

Przeciez naukowcy /noblisci,lekarze od poczatku ostrzegali, że nadmierne szczypanie czymkolwiek spowoduje efekt odwrotny-wzrost mutacji ,coraz bardzie się uzjadliwiajacych.Czyli- wszystko idzie wg planu,o co ten wrzask?

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SZOK! Klient zastrzelił kasjera, bo ten kazał mu założyć maseczkę

Tragedia w Niemczech. Na jednej ze stacji benzynowych, klient zastrzelił kasjera, który wcześniej kazał mu założyć maseczkę. Do wydarzenia doszło...

Przeczytaj jeszcze to!

5
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x