INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

05:08 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Koniec Gowina. Były wicepremier może szukać sobie miejsca poza polityką?

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze sondaże poparcia dla partii politycznych nie są korzystne dla byłego premiera Jarosława Gowina. Z sondażu przeprowadzonego przez pracownię Kantar dla „Faktów” TVN i TVN24 wynika, że wybory parlamentarne wygrałaby Zjednoczona Prawica, na którą chce głosować 30 proc. respondentów (wzrost o 1 pkt proc. w porównaniu z sondażem przeprowadzonym w lipcu).

Na drugim miejscu uplasowała się Koalicja Obywatelska, na którą zamierza głosować 24 proc. ankietowanych (wynik bez zmian w stosunku do poprzedniego badania). 1

4 proc. zadeklarowało, że odda głos na Polskę 2050 Szymona Hołowni (spadek o 1 pkt proc.).

Dalej mamy Konfederację z wynikiem 8 proc. głosów i wzrostem o 1 proc., oraz Lewicę z poparciem 5 proc. (spadek o 2 proc.)

Koalicja Polska-Polskie Stronnictwo Ludowe może liczyć na 3 proc. głosów (wynik bez zmian w stosunku do poprzedniego badania).

1 proc. wyborców stawia na Kukiz’15.

Co ciekawe w sondażu zerowe poparcie zanotowało Porozumienie Jarosława Gowina!

Źródło: Fakty TVN

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
13.09.2021 14:44

Gdybym był właścicielem jakiegoś biznesu, to chętnie bym zatrudnił pana Jarosława na stanowisku doradcy d/s pertraktacji handlowych. Jestem pewien w 100%, że ze swych obowiązków wywiązywałby się znakomicie. Polscy biznesmeni nie umieją rozpoznać wartości takich ludzi, jak pan Jarosław. Nawet pan Obajtek. A szkoda.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SZOK! Klient zastrzelił kasjera, bo ten kazał mu założyć maseczkę

Tragedia w Niemczech. Na jednej ze stacji benzynowych, klient zastrzelił kasjera, który wcześniej kazał mu założyć maseczkę. Do wydarzenia doszło...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x