INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:26 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Uwaga! Zadzwonił czytelnik z informacją! Białe miasteczko pod Kancelarią Premiera informuje o ważnym wydarzeniu

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Dzisiaj w namiotach będą dostępni lekarze psychiatrzy. Będą badać bezpłatnie wszystkich chętnych.

Do naszej redakcji zadzwonił Czytelnik z prośbą aby tę informację skierować do posłów opozycji. Szczególnie do Klaudii Jachiry, Franciszka Sterczewskiego, Sławomira Nitrasa, Dariusza Jońskiego, Michała Szczerby aby skorzystali z bezpłatnej pomocy. To właśnie dla takich ważnych osób w polskim parlamencie to miasteczko zostało utworzone.

Na wizytę i psychiatry trzeba czekać miesiącami, a tu proszę, gratis i bez kolejki.

Wyżej wymienieni posłowie powinni skorzystać z takiej okazji. Wyraźnie widać, że potrzebują pomocy. Ich stan emocjonalny, wypowiadane słowa i dziwne gesty wskazują, na poważne problemy w działaniu funkcji poznawczych.

Być może po konsultacjach będą lepszymi ludźmi? Bardziej skutecznymi politykami? A może zdecydują się na wycofanie z życia publicznego, po tym jak zdadzą sobie sprawę z takiego, jak bardzo się ośmieszają?

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
13.09.2021 14:56

Szkoda, że ograniczyliście Państwo listę kandydatów do opozycji, a przecież z obozu władzy miłościwie w Polsce panującego również kilku osobom przydałoby się badanie u tych lekarzy. W pierwszej kolejności proponuję ministra zdrowia. Nie z powodu jakiejś tam złośliwości, ale jako że jest odpowiedzialny za zdrowie całego narodu, to powinien być nr 1. w kolejce. Sądzę, że sporo Polek i Polaków poprze moje zdanie. Innych nie wymieniam, bo nie mam dyplomatycznego uzasadnienia jak w przypadku ministra zdrowia. Jednakże tajemnicą poliszynela jest fakt, że przydałyby się te badania niejednemu politykierowi z pisowskiej wierchuszki.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SZOK! Klient zastrzelił kasjera, bo ten kazał mu założyć maseczkę

Tragedia w Niemczech. Na jednej ze stacji benzynowych, klient zastrzelił kasjera, który wcześniej kazał mu założyć maseczkę. Do wydarzenia doszło...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x