INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:54 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Tusk ma Polaków za głupców

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Tusk straszy Polaków mówiąc, że “wystarczy jedno nocne głosowanie”, aby PiS wyprowadził Polskę z UE, ponieważ aby to przegłosować wystarczy zwykła sejmowa większość.

I dlatego proponuje Jarosławowi Kaczyńskiemu wprowadzenie do konstytucji zapisu mówiącego, że wypowiedzenie umowy z UE wymaga większości 2/3 głosów. To straszne, że do wyjścia z UE wystarczy zwykła większość. Cóż za antyunijny kret doprowadził do tak skandalicznej ustawowej regulacji?

Nasze redakcyjne śledztwo ujawniło, że taki zapis uchwalono w 2010 roku po katastrofie smoleńskiej na fali wielkiej przyjaźni polsko-radzieckiej…to znaczy polsko-rosyjskiej.

Informujemy, że rządziła wtedy Platforma Obywatelska, premierem był Donald Tusk, a prezydentem Bronisław Komorowski, który tej ustawy nie zawetował.

-MK

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
54sarian
18.10.2021 02:01

Politycy się zawsze wyżywią. UE wymusza na nas dyskryminacje, bo Niemcy potrzebują słabej Polskie dostarczającej tanich robotników w budowlance, przy szparagach, i opiekunek dla swoich starców. Potrzebują tez miejsca do pozbywania się własnych śmieci, oraz polskiego rynku zbytu. Taka politykę realizował rząd Tuska.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Opozycja jest formacją antynarodową i antypolską

Antoni Macierewicz na antenie TV Trwam: Równocześnie ze śmiercią polskiej elity 10 kwietnia 2010 r. zaplanowana była operacja „Śluza”, a więc...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x