INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:10 | piątek | 21.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

„Sueddeutsche Zeitung” wyśmiewa herezje opozycji o polexicie! „To wytwór politycznej fantazji”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Niemiecki dziennik „Sueddeutsche Zeitung” wyśmiewa retorykę opozycji, która stara się przekonać i wystraszyć Polaków polexitem. Komentator dziennika wskazuje, że dyskusja na ten temat odciąga dyskusję od prawdziwych problemów.

Komentator „Sueddeutsche Zeitung” zaznacza, że Unia Europejska w tej chwili powinna skupić się na pomocy Warszawie w zwalczaniu kryzysu migracyjnego.

- reklama -

Stefan Kornelius, szef redakcji zagranicznej dziennika „Sueddeutsche Zeitung” w mocnych słowach wskazuje, że polska opozycja wykorzystuje temat polexitu do robienia polityki.

Jego zdaniem jest on „wytworem politycznej fantazji” wykorzystywanym do „dramatyzowania”. W wyniku tych działań “uproszczeniu” ulegają skomplikowane relacje między Warszawą a Brukselą.

Nawet rządząca partia PiS i jej elokwentni przedstawiciele walący w Europę, nie mają najmniejszego zamiaru opuścić Unii. Wygodnie się w niej urządzili w charakterze krytyków systemu, którzy dobrze z niego żyją – zaznacza złośliwie niemiecki komentator.

- reklama -

Źródło: „Sueddeutsche Zeitung”

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
54sarian
18.10.2021 02:02

Politycy się zawsze wyżywią. UE wymusza na nas dyskryminacje, bo Niemcy potrzebują słabej Polskie dostarczającej tanich robotników w budowlance, przy szparagach, i opiekunek dla swoich starców. Potrzebują tez miejsca do pozbywania się własnych śmieci, oraz polskiego rynku zbytu. Taka politykę realizował rząd Tuska.

Free4man
17.10.2021 15:43

A to się niemiaszki wycofują rakiem, za chwilę Tusk będzie bezużyteczny…

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

PiS odpiera zarzuty o masowej inwigilacji dziennikarzy, prawników i polityków. Suski: To były niewielkie ilości, nieprzekraczające kilkuset osób w ciągu roku

Opozycja oskarża służby o masową inwigilację przeciwników PiS. Do sprawy odniósł się członek sejmowej Komisji do Spraw Służb Specjalnych...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x