INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:46 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Tusk chce wcześniejszych wyborów! Jego posłowie poprą wniosek PSL

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, zapowiedział złożenie wniosku o skrócenie kadencji Sejmu, do czego doszło w ubiegły piątek. Okazuje się, że jego pomysł zdobywa poklask wśród części opozycji.

Lider PO Donald Tusk choć mało wierzy w przegłosowaniu wniosku, to jednak go poprze.

Po pierwsze każda inicjatywa, która będzie sensowna, zgłoszona przez naszych partnerów z opozycji, będzie mogła liczyć na moje wsparcie i nie będę się zastanawiać ani sekundy, kto był pierwszy, drugi czy trzeci w tej kwestii – powiedział we wtorek Donald Tusk.

– Po drugie, nawet jeśli jest tylko cień szansy – a tu jest oczywiście nawet mniej niż cień szansy, więc będzie to raczej demonstracja – ale nawet gdyby to był taki milimetr, taki miligram szansy na to, że można wcześniej odsunąć od władzy PiS, to oczywiście każdą taką sytuację trzeba wykorzystać — powiedział Tusk.

Dodał, że „inne ugrupowania opozycyjne mogą tutaj liczyć na jego pełne wsparcie”.

Źródło: PAP

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
20.10.2021 21:32

Kurde, ale nogami przebierają, żeby jak najprędzej dorwać się do korytek. Wcale się nie dziwię, bo czas upływa, a inni dzielą się kasiorką. Gdybym był na ich miejscu nie tylko przebierałbym nogami, ale machał jeszcze rękami.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x