INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:36 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Skandal! Niemiecki polityk decyduje, kto jest polskim patriotą, a kto nie!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Podczas wtorkowej debaty w Parlamencie Europejskim, która dotyczyła Polski w której uczestniczył premier Mateusz Morawiecki, niemieckim polityk, były szef Europejskiej Partii Ludowej Manfred Weber, podziękował Donaldowi Tuskowi, za organizację protestów w Polsce!

Chcę podziękować wielu Polkom i Polakom, którzy wyszli na ulice i pokazali, że jest inna Polska. Setki tysięcy pokazały swoje twarze na ulicach Warszawy i nie tylko. Chcę podziękować Donaldowi Tuskowi za to, że nawoływał do tych demonstracji. To byli prawdziwi patrioci pod dumną polską flagą, ale również z barwami europejskimi. Patriota nie musi być nacjonalistą. Jest przekonanym Europejczykiem, jeśli jest patriotą – mówił szef frakcji EPL Manfred Weber.

- reklama -

Cóż tu można więcej powiedzieć? Co takiego dodać? Mamy jasno postawioną sprawę. W ocenie niemieckich polityków, Donald Tusk jest polskim patriotą i to oni będą oceniać, kto na takie miano zasługuje, a kto nie.

Tusk wiernie robi, co mu każdą, destabilizuje polską scenę polityczną, a może nawet sytuację w Polsce, używa do tego kłamstwa, a Niemcy mu za to dziękują!

Najlepiej jeśli każdy z czytelników sam oceni, kto jest polskim patriotą, a kto nie…

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
20.10.2021 08:49

Na ulice wyszli folksdojcze, pod eurokołchozowymi flagami. Dla zmyłki wzięli polskie flagi. Na terenie Polski mamy do czynienia ze starciem dwóch ”mocarstw” rozbiorowych: stronnictwa usraelskiego i stronnictwa szwabskiego. Reprezentami w kraju są Jarosław Jakże Prawy i Sprawiedliwy, natomiast z drugiej strony tzw. Ryży Kudła Wara od Źródła. Bój toczy się o Polskę. Dla jednych to już Dystrykt Polin, dla drugich odrodzona Generalna Gubernia.

Leszek
19.10.2021 22:10

Kiedy Niemcy oddadzą skradzione obrazy i zapłacą mojej mamie za niewolniczą prace w czasie wojny!!! Kiedy Polsce zapłacą odszkodowanie za zniszczone miasta i spalone wsie!

Monsignore
20.10.2021 21:38

Apeluję w tym miejscu do pana ministra Przemysława Czarnka, aby zaproponował panu Manfredowi Weberowi korepetycje z historii Polski gratis. Mam nadzieję, że nauka nie pójdzie w las. Pewności nie mam, ale spróbować warto. Może się uda.

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx