INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:33 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Hołownia deklaruje: „Napisaliśmy taki program, jakiego żadna z partii nie była w stanie napisać przez 30 lat”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Kandydat na prezydenta RP Szymon Hołownia gościł w sobotę na Pomorzu, gdzie mówił o programie wyborczym. Dokładnie w Gdyni, zadeklarował, że jego program jest wyjątkowy.

Pół roku temu, niedaleko, w Gdańsku, powiedziałem: OK, dość komentowania, idziemy zmienić Polskę. Mówili mi wtedy: w życiu nie zbierzesz ludzi. Mówili: będziesz jeździł po kraju i nikt nawet nie wyjdzie cię przywitać. Mamy 13 tysięcy ludzi. Wszędzie witają nas tłumy. Mówili: Nikt nie da ci pieniędzy na politykę. Dały setki tysięcy Polaków. Już ponad 6 milionów złotych. Mówili: Nie zbudujecie programu – przypominał Szymon Hołownia.

- reklama -

Zaraz potem oświadczył, że program został napisany:

Wraz z zespołem ekspertów napisaliśmy taki program, jakiego żadna z partii nie była w stanie napisać przez 30 lat. To dobry program. Przecież widzę, jak go od nas teraz przepisują, aż miło. Słuchajcie, my już wygraliśmy te wybory! Przez tych kilka miesięcy dowiedliśmy, że Polacy umieją łączyć się, przyjaźnić się naprawdę – nie tylko wtedy, gdy pokażesz im wroga! Za dwa tygodnie wybierzecie. Za dwa tygodnie wybierzemy – mówił Szymon Hołownia w Gdyni.

Źródło: 300polityka.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x