INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:13 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Hołownia nie oszczędza słów: „Pych pycha i ich buta nie ma granic. Później się dziwią, że ludzie nie chcą głosować na Platformę”

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Były kandydat na prezydenta Szymon Hołownia, na gorąco skomentował wynik wyborów prezydenckich. Nie zabrało słów na temat frekwencji i zachowaniu polityków PO, którzy w ocenie Hołowni, sami odpowiadają za porażkę kandydata.

Hołownia zwrócił uwagę na to, ilu Polaków nie poszło na wybory.

- reklama -

Te 10 milionów, które nie poszło na wybory, to jest tak naprawdę trzecia wielka Polska, która stoi dzisiaj obok Trzaskowskiego i Dudy i nic nie mówi, niewiele o niej wiemy – powiedział.

Jak dodał:

Dzisiaj widzę histerię hunwejbinów Trzaskowskiego, że 240 tysięcy moich wyborców nie poszło. Mówią, że ja jeszcze mogłem coś zrobić dla Trzaskowskiego, że dlaczego ja nie wzywałem, że to będzie moja wina, że Duda wygra. Ja, który tyle zrobiłem dla Trzaskowskiego, chociaż wcale nie musiałem i nie zawsze byłem do tego przekonany, ale uważałem, że trzeba powalczyć o Polskę, a o resztę będziemy walczyli później? – mówił polityk.

- reklama -

Były kandydat na prezydenta w mocnych słowach zaakcentował złe w jego ocenie, działania polityków PO:

Pych pycha i ich buta nie ma granic. Później się dziwią, że ludzie nie chcą głosować na Platformę, albo że ludzie w Polsce głosują na Dudę, chociaż z tego powodu, że nie są w stanie wytrzymać tego, co proponują niektórzy wyznawcy Platformy – dodał Szymon Hołownia.

Źródło: RMF24.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy rosyjskiego polityka zeżrą polskie „dinozaury”?  

Andriej Kolesnik z obwodu kaliningradzkiego obejrzał film o dinozaurach i porównał Polskę do Parku Jurajskiego, a Polaków do psów....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx