INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:22 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Aktywiści BLM protestują przeciwko… produkcji samochodów przez koncern Forda

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Aktywiści BLM z zakładów Forda żądają wstrzymania produkcji samochodów dla amerykańskich sił porządkowych. Policja pozbawiona radiowozów nie będzie mogła stosować przemocy wobec Afroamerykanów.

BLM ściga się samo ze sobą w głupocie, bijąc kolejne rekordy absurdu. Tym razem aktywiści zatrudnieni w zakładach Forda zażądali, aby koncern wstrzymał produkcję samochodów dla amerykańskiej policji.

W specjalnym liście wystosowanym do zarządu firmy, z elokwencją oświadczyli: – W całej historii koncernu samochody projektowane i wytwarzane przez robotników Forda są wykorzystywane jako kluczowy element policyjnej przemocy.

- reklama -

Żądanie zostało opublikowane 12 lipca. Na podjęcie konstruktywnej decyzji, BLM daje zarządowi firmy czas do 15 lipca. W uzasadnieniu czytamy: – Już dawno powinniśmy przemyśleć rolę naszego koncernu i prowadzić inną politykę wobec rasizmu.

Jak przypominają media, pierwszy radiowóz policyjny tej marki zjechał z taśm produkcyjnych w 1950 r. Obecnie żądania czarnych aktywistów spotykają się ze wsparciem demokratycznego kandydata do Białego Domu.

Podczas wizyty w rodzinnym miasteczku Scranton (Pensylwania), Joe Biden uklęknął na znak solidarności z BLM, który żąda rozwiązania policji. Jak zauważyli wścibscy dziennikarze, kandydatowi Partii Demokratycznej towarzyszyła policyjna ochrona wyposażona, m.in. w samochody Ford.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x