INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:39 | czwartek | 29.09.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ludzie mówią dość! Mieszkańcy Nowego Tomyśla skrzykują się na grupowe zakupy bez maseczek

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 września

Najlepsza polska opera

28 września 1865 r. Ognisty mazur i aria o starym zegarze. Ale nie tylko to stanowi o sukcesie najlepszej polskiej opery. Była nośnikiem patriotyzmu. I...

Koniecznie przeczytaj

Pandemia koronawirusa wywołuje u ludzi bunt, a bunt powoduje, że przychodzą nam do głowy szalone pomysły. Oto jeden z nich. Grupa mieszkańców Nowego Tomyśla umawia się na grupowe zakupy bez maseczek.

W serwisie Facebook powstała grupa “Świadomi – Nowy Tomyśl i okolice”, której członkowie negują konieczność zasłaniania ust i nosa oraz istnienie pandemii koronawirusa.

- reklama -

W opisie grupy czytamy:

Grupa ma na celu zgromadzenie ludzi Świadomych w naszej okolicy. Będziemy tu udostępniać ważne wiadomości i pomagać sobie nawzajem – informują administratorzy grupy.

Wszystko wygląda bardzo fajnie i ciekawie, bowiem właśnie dzięki takim grupom, można łatwo i sprawnie wymieniać informację.

- reklama -

Jednak niedawno na grupie pojawił się taki oto post – propozycja:

Proponuję ustalić, kto byłby chętny na wyjazd 12.09.2020 do Warszawy na protest zakończyć plandemie? Proponuję stworzyć grupę tzw szturmowa na wspólne zakupy bez masek w Nowym Tomyslu-) Czy znajdę na naszej grupie gotowe osoby na takie akcje? Pozdrawiam przebudzonych -)” – poinformował internauta (pisownia oryginalna – przy. red.).

Oczywiście na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Szybko znaleźli się chętni do udziału w wydarzeniu.

- reklama -

Dodatkowo członkowie grupy chcą stworzyć listę sklepów w których nie obsługuje się klientów bez maseczek, aby później odwiedzać te miejsca.

O sprawie poinformował Głos Wielkopolski, który poprosił o opinię na temat pomysłów internautów m.in lekarzy, którzy są oburzeni pomysłem.

Źródło: Głos Wielkopolski

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ruski agent czy pożyteczny idiota? 

Radek Sikorski od lat pała miłością do dwóch tradycyjnych wrogów Polski: Rosji i Niemiec. Po jego ostatnim twitterowym komentarzu...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx